VeruHoráková VeruHoráková komentáře u knih

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Knihy od Cary Hunter mě prostě baví. Druhý díl je ještě lepší než ten první. Je to typ knihy, kdy musíte číst dál a dál, protože s každou další stránkou vás ten příběh zajímá víc a víc. Knihy od této spisovatelky doporučuji!

Ellie a její náhodné setkání Ellie a její náhodné setkání Hazel Prior

Uf. Tak tohle nebyla kniha pro mě. Už od začátku se mi těžko četla a dočetla jsem ji jen proto, abych ji dočetla. Samotný příběh byl jednoduchý, mdlý. Ale co mi nejvíc vadilo byl styl psaní. Zdlouhavé popisování krajiny, pocitů a zcela jasných věcí. Pro mě zklamání.

10.11.2020 1 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Za mě průměrná kniha, když to srovnám s jinými detektivkami. Často psaná odlehčenou formou, což u detektivky není žádoucí. Popisek knihy byl zajímavý, ale pro mě zklamaní.

10.11.2020 2 z 5

Není úniku Není úniku Cara Hunter

Knihy od Cary Hunter jsou prostě top. Třetí kniha, co jsem od ní četla a ta úroveň prostě nešla dolů. Baví mě styl jejího psaní, jak se děj posunuje, žádný hluchý místa a líbí se mi i jakým stylem se posunuje život hlavního vyšetřovatele. Těším se až vyjde další kniha. Doporučuji!

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Jedna z knih, kterou prostě nejde odložit. Kniha mě neskutečně bavila. I když mě často štvala bezmoc hlavní postavy, musela jsem číst dál, abych věděla jak to dopadne. A závěr prostě nečekáte. Doporučuji!

10.11.2020 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Mě to nějak nechytlo. S každou další knihou od této autorky doufám, že úroveň knihy bude připomínat její prvotinu Za zavřenými dveřmi, ale marně. Ano, člověk byl napjatý, jak to dopadne, ale kniha sama o sobě mohla být poloviční nebýt neustálého opakovaného naříkání.

10.11.2020 2 z 5