Verousek Verousek komentáře u knih

Já, Klára a spousta průšvihů Já, Klára a spousta průšvihů Jitka Komendová

Kniha se mi moc líbila :)

04.06.2012 4 z 5

I bez Kláry mám spoustu průšvihů I bez Kláry mám spoustu průšvihů Jitka Komendová

Knha se mi moc líbila a před několika lety jsem ji četla stále dokola :) doporučuji

04.06.2012 4 z 5

Tři veselé Sardinky Tři veselé Sardinky Patricia Schröder

Kniha mě moc nenadchla

04.06.2012 1 z 5

Štaflík a Špagetka Štaflík a Špagetka Alena Munková

Když jsme byla malá, tak tohle byla knížka, kterou jsem si koupila na školním trhu :) byla jsem pyšná, že jsem si ji vybrala a zaplatila sama :) pořád dokola jsem ji četla a moc se mi líbila a líbí :)

Čarodění Čarodění Michael Molloy

Kniha se mi moc líbila :) doporučuji mladším čtenářům

04.06.2012 2 z 5

Sabrina - čarodějka proti čarodějce Sabrina - čarodějka proti čarodějce David Cody Weiss

Tato kniha navazuje na první díl (Sabrina- mladičká čarodějka) a je stejně dobrá :)

04.06.2012 3 z 5

Sabrina - mladičká čarodějka Sabrina - mladičká čarodějka Diana G. Gallagher

Knihu jsem četla zhruba ve 12 letech a moc se mi líbila :)

04.06.2012 3 z 5

Perníková panenka Perníková panenka Rachel Cohn

Kniha se mi líbila, doporučuji :)

Prcek Prcek Rachel Cohn

Stejně jako první díl, povedl se i druhý :)

Anna Boleynová Anna Boleynová Carolly Erickson

Knihu jsem přečetla běhěm pár dní :) dozvěděla jsem se zbývající informace o Anně Boleynové a jsem docela ráda :)

Krvavá Marie Krvavá Marie Carolly Erickson

Jsem ráda, že jsem si tuhle knihu mohla přečíst zvláště od Carolly Erickson, protože umí nádherně vyprávět a dozvěděla jsem se tak velice příjemnou cestou vše, co jsem chtěla vědět o Marii I. Vřele doporučuji :)

Jacky snílek Jacky snílek Jacqueline Wilson

Asi moje nejoblíbenější knížka od JW :)

03.06.2012 5 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Hra se mi velice líbila :) myslím, že se bude líbit ještě několika generacím, protože myšlenka, která je v ní zachycena jen tak nezastárne :) nehledě na filmy, které se touto hrou inspirovaly :)

Lekce lásky Lekce lásky Jacqueline Wilson

Tuhle knihu jsem si přečetla hned, jak se objevila v mé knihovně. Po pár dnech jsem ji tam ovšem vrátila...z knihy jsem neměla dobrý pocit. Tato kniha má určitě něco do sebe a je svým způsobem velice zajímavá. Docela mě ale překvapil vztah Prue a jejího učitele. Nemyslím si, že je něco divného na tom, když se dívka zamiluje do svého učitele. Ale aby ten učitel její vztah opětoval? (Myslím opravdovou láskou) Neřeknu ještě tak na vysoké škole, ale aby se zamiloval do dívky, které je 14??

Seznamka smrti Seznamka smrti Lincoln Child

(SPOILER) Na tuto knihu jsem narazila náhodou v knihovně, protože mě zaujal obal. Když jsem ji začala číst, tak mě zaujal i děj. Ale na závěr jsem byla trochu zklamaná. Počítač? Čekala jsem spíš zhrzenou osobu, která si vylévá svou zlost z neúspěšných vztahů (byl by to možná klasický závěr, ale proč ne). Ale počítač? Poslední dobou se všechno točí kolem počítačů a narvou se všude opravdu...

03.06.2012 3 z 5

Pohádka máje Pohádka máje Vilém Mrštík

K téhle knize jsem se dostala náhodou a nelituji. Bohužel také musím dodat, že mi dost připomínala jeden můj vztah :D (tedy až na to, že my jsme se nakonec nevzali, ale rozešli :D)

Zapisovatelé otcovský lásky Zapisovatelé otcovský lásky Michal Viewegh

U téhle knihy jsem se hodně nasmála, případně jsme nevěděla, jestli se mám spíš smát nebo brečet :) přečetla jsem si ji na doporučení a rozhodně nelituji :)

Zkáza létajícího města Zkáza létajícího města Paul Stewart

Pěkný příběh doplněný o krásné ilustrace. První kniha, kterou jsou z této edice přečetla a rozhodně nelituji. Doporučuji

Jezdecký tábor Jezdecký tábor Bonnie Bryant

Když jsme dívky v sedlech ještě četla, tenhle díl se mi líbil nejvíce...

Šampionka Šampionka Bonnie Bryant

Do dívek v sedlech jsme byla blázen. Opravdu pěkné čtení pro holky, které milují koně