Perníková panenka

Perníková panenka https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12094/pernikova-panenka-12094.jpg 4 48 6

Perníková panenka série

Šestnáctiletou Cyd Charisse rozhodně nelze pokládat za vzor hodné a bezproblémové dcery. Svědčí o tom už její vyloučení z prestižní internátní školy, z níž se vrací domů do San Franciska. Naštěstí se má Cyd pořád o koho opřít – je tady Perníková panenka, kterou dostala kdysi dávno od táty, a také nový přítel – mnohem lepší než ten bývalý – surfař Prcek. Avšak Cyd přitahuje maléry, ať už je kdekoli, a tak další odchod z rodičovského domu nenechá na sebe dlouho čekat. Když začne mladá rebelka přerůstat všem přes hlavu, rozhodnou se ji rodiče poslat do New Yorku, aby si jí na chvíli užil i její „pravý táta“. Vyměnit San Francisco za New York a poznat biologického otce i nevlastní sourozence, po tom Cyd Charisse touží celý život. Ale léto v New Yorku nedopadne podle vysněných představ. Na druhou stranu, ani ona není dcerou a sestrou, jakou by si někdo mohl představovat, a tak nutně všechny čeká mnoho hezkých i méně hezkých překvapení a dobrodružství.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Gingerbread , 2003

Meii
04.01.2015 3 z 5

Nenárořné, oddechové čtení pro slečny.. četlo se to jedním dechem, měla jsem ji hned přečtenou, bylo to moc pěkné čtení :)

Amiran
23.07.2014 4 z 5

Do půlky mě nijak neohromila. :D Ale ten závěr mě nějak dojal a přišlo mi, že se to stává i v běžném životě.

VerčaSvozi
13.07.2014 4 z 5

Knížku jsem si v knihovně vzala kvůli druhého dílu, a je tahle knížka je hlavně na odvázání a zasmátí :D

TessDragon
29.09.2012 5 z 5

Tuto knížku jsem si přečetla na základě toho,že se mi líbila od Rachel POP princezna .A nelitovala jsem i další její kniha mě doopravdy vzala.S Cyd jsem sympatizovala,Prcek se tu bohužel zas tak moc nevyskytoval,ale to napravil druhý díl ze série.Příběh se mi líbil,byl neotřelý,zábavný,vtipný ....

NikolaStej
13.08.2012 4 z 5

Moc pěkná knížka, která navazuje. Druhý díl se jmenuje Prcek. Doporučuji pro mladé slečny :-)

Verousek
04.06.2012 5 z 5

Kniha se mi líbila, doporučuji :)

Rachel Cohn
americká, 1968