Zkáza létajícího města

Zkáza létajícího města https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/4484/zkaza-letajiciho-mes.png 5 97 4

Kroniky Světakraje série

Pokud Prabouře zničí Svatý Frax, propadne Světakraj zkáze. Jen mladý pirátský kapitán Snítek ví, jak tomu zabránit. Dobrodružství neohroženého kapitána létajících pirátů Snítka zdaleka nejsou u konce. Spolu se statečnou posádkou se vydává do neprobádaných míst za hranice Světakraje a pronikne až do samého srdce Prabouře. Setká se tam se svým ztraceným otcem a dozví se od něho tajemství, na němž závisí další osud Svatého Fraxu i celého Světkraje. Při zániku bouře však mladý kapitán ztratí paměť i věrné létající piráty. Naštěstí získá oddaného přítele v nepraktickém, ale nesmírně sečtělém Kapulčíkovi Vydejte se s ním po stopách zmizelých druhů do brlohu Dolního Města, na létající loď zrádného Hromobila Supatce a na Velký skřehulí trh s otroky uprostřed Hvozdu. Vzpomene si Snítek, co mu svěřil Mračný vlk? Osud létajícího města visí na vlásku!... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Midnight over Sanctaphrax

bouncer
25.02.2023 5 z 5

Geniální závěr trilogie s mladým Snítkem.

xxbarbarelaxx
06.07.2022 5 z 5

Zase skvělé pokračování. Příběh krásně vykreslený. V příběhu byla i krásně a do podrobna popsána Parabouře i to co se musí stát se Svatým Fraxem.. Doporučuji. Také opět kniha doplněná o překrásné ilustrace.

david9690
31.05.2020 4 z 5

Mě se to moc líbilo - hlavně oceňuji nápaditost autora a jeho skvělou fantazii - ty postavy a světy které si vymyslel jsou prostě báječné - obzvláště pasáže odehrávající se na tržišti s otroky byly fakt silné. Za mě se tahle serie moc povedla a ještě o několik úrovní výše posouvají knihu ty neskutečné ilustrace.... těším se na další díl a nové dobrodružství

Verousek
03.06.2012 5 z 5

Pěkný příběh doplněný o krásné ilustrace. První kniha, kterou jsou z této edice přečetla a rozhodně nelituji. Doporučuji

Kniha Zkáza létajícího města je v