veronikahessy veronikahessy komentáře u knih

Nečekané přátelství Nečekané přátelství Chloe Ryder

Knížka určitě potěší každou malou milovnici koní - dokonce i já v dospělosti bych si přála umět mluvit se zvířaty. Jednu hvězdičku jsem ubrala za konec, přišel mi takový useklý - ráda bych si dále početla o tom , jak se našly všechny podkovy-

03.08.2022 4 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Kniha má velmi silné téma a aby ji člověk ocenil, musí mít toho hodně načteno. V románu se prolínají 2 časové roviny a to mi úplně nesedlo - když jsem knihu večer odložila a vrátila se k ní další den, nemohla jsem se zorientovat. Zaslouží si určitě víc hvězdiček,ale momentálně nemůžu jinak.

02.07.2022 2 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Super knížka, kterou jsem četla jedním dechem. Překvapil mě zvrat v polovině - nejprve čekáte romantiku a pak je to vlastně detektivka.

04.05.2022 5 z 5

Volání Divočiny / Bílý tesák Volání Divočiny / Bílý tesák Jack London

Byl to dojemný příběh a líbil se mi o něco více, než Volání divočiny. Jsem velký milovník zvířat a u příběhu Bílého Tesáka jsem se párkrát rozplakala. Ale nevadí mi to, je to znamení, že mě kniha chytla za srdce. :)

26.03.2022 5 z 5

Deník farářky Deník farářky Martina Viktorie Kopecká

Z knihy jsem nadšená, paní farářku jsem měla možnost vidět i osobně a opravdu si na nic nehraje. Je přesně taková, jakou se zdá být ve svém vyprávění. Dozvěděla jsem se i mnohé z oblasti teologie, třeba i čím začíná církevní rok :)

12.03.2022 5 z 5

Sexy chaotička Sexy chaotička Lucy Vine

Pokud si chcete přečíst knihu, u které se pobavíte, je to ta pravá. Jestliže toužíte po nějaké hodnotnější literatuře, raději zvolte nějakou jinou.

24.10.2021 4 z 5

Konečně mám koně Konečně mám koně Melinda Folse

Jsem o dost mladší než autorka knihy, proto mě její příběh dostatečně nezaujal. Líbily se mi ale rady, jak poznat správného koně , jak vybrat vhodné ustájení, krmení... ty jsem si přepsala a třeba se jednou budou hodit :)

08.05.2021 3 z 5

Morfologie hospodářských zvířat Morfologie hospodářských zvířat František Marvan

Díky této knize jsem zvládla zkoušku na ČZU z anatomie hospodářských zvířat. Bavilo mě ji číst.

14.02.2021

Základy obecné zootechniky Základy obecné zootechniky Ivan Majzlík

Velice poutavé.

17.01.2021 5 z 5

Taladin Taladin Pamela Kavanagh

Pěkná oddechova knížka.:) Bude spíš pro děti, ale mně na chvíli pomohla zapomenout na blížící se zkouskove. A kun Mily mi byl sympatický:)

25.12.2020 5 z 5

Anita a koně Anita a koně Lise Gast

Díky téhle knížce jsem překonala jednu ze čtecích krizí, moc mě bavila:)

26.09.2020 5 z 5

Nespoutaná duše Nespoutaná duše Angela Dorsey

Moc milé,konec zahřeje u srdce :)

05.07.2020 5 z 5

Opuštěná Opuštěná Angela Dorsey

Byl to krásný příběh :)

08.05.2020 5 z 5

Ta, která chytá slunce Ta, která chytá slunce Angela Dorsey

Bylo to milé a dojemné :) Konec zahřeje u srdce.

23.04.2020 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Četla jsem v angličtině a určitě se k tomu vrátím :) Z filmů se mi líbil nejvíce první díl.

19.04.2020 4 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Tak tohle se mi opravdu líbilo. Je to moje oblíbené téma, protože taky mám ohledně lásky pár zvláštností, které okolí nechápe.

10.03.2020 5 z 5

Dvě jara Dvě jara Bohumil Říha

Četla jsem přes měsíc z donucení, ale naopak můj muž si ji chválil.

29.02.2020

Otestujte si svou duši Otestujte si svou duši Tomáš Novák

Testy jsem si dělala v rámci odreagování od práce. Bavilo mne to, dozvěděla jsem se o sobě plno nových věcí. Nejvíce mi pomohla kapitola ,,Chodíte rádi do práce".

18.01.2020 5 z 5

Lesbianka - Zpověď lesby Lesbianka - Zpověď lesby Niki Fraitová

Příběh se mi moc líbil, četl se jedním dechem. Nejvíce mě bavila část s Monikou, protože sama prožívám něco podobného. Rozhodně si knihu plánuji znovu přečíst.
Doporučila bych ji lidem z LGBTQ komunity.
Jestli mám něco vytknout, tak ten otevřený konec - kdy se Niki sice vrátí domů, ale nepoznala jsem z toho, jak dopadl vztah s Monikou. To mě zajímalo nejvíc :)

18.10.2019 5 z 5

Nastavení mysli – Nová psychologie úspěchu aneb Naučte se využít svůj potenciál Nastavení mysli – Nová psychologie úspěchu aneb Naučte se využít svůj potenciál Carol Dweck

Já mohu knihu jen doporučit. Ke změně myšlení ještě musím urazit dlouhou cestu, ale ujasnila jsem si příčiny, proč o sobě přemýšlím fixně a jak to změnit. Že i když jsem nedodělala vysokou,můžu se dále rozvíjet a i tak se dostat vysoko. Že základ k mému podceňování mi dala má rodina. Nejvíce se mi líbila kapitola o vztazích, získané poznatky rozhodně hodlám i prakticky využít :) Také jsem ocenila, že na konci každé kapitoly je shrnutí toho nejdůležitějšího. Děkuji kamarádce, že mi ji půjčila a hned jsem si objednala i jednu pro sebe,ať mám kam sáhnout, až se zase budu podceňovat:)

05.09.2019 5 z 5