veronika4937 veronika4937 komentáře u knih

Jak hacknout zlomené srdce Jak hacknout zlomené srdce Kristin Rockaway

Tuhle knížku jsem přečetla z jednoduchého důvodu - potřebovala jsem do Čtenářské výzvy knížku se srdcem na obálce a tuhle jsem kdysi dostala jako dárek k nákupu :-D. Sama bych si ji s největší pravděpodobností nevybrala, sice jsem jen o pár let starší, než hlavní hrdinka, ale není mi blízké prostředí seznamování přes internet a ani nijak zvlášť sociální sítě. Čte se opravdu rychle, ale jsem si jistá, že brzy nebudu tušit, o čem byla.

03.08.2021 3 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Skvělá odpočinková knížka na dovolenou. Jako první jsem četla Hotýlek na Islandu a po přečtení jsem měla hroznou chuť se tam vydat. To samé se mi stalo i teď. Autorka prostředí krásně popisuje, příběh je jednoduchý, ale velmi čtivý. Moc se těším na další díl.

29.07.2021 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Tuhle knížku jsem si přečetla jen ze zvědavosti, protože měla velkou reklamu na knihách Dobrovský, a nečekala jsem od ní vůbec nic, spíš jsem čekala, jestli jí vůbec dočtu. No a nakonec jsem byla příjemně překvapená. Četla se jedním dechem, přečetla jsem ji za pár večerů. Jak už to tak bývá u tohoto žánru, děj je průhledný a nic na něm nepřekvapí, ale jako odpočinková četba na vypnutí mozku pro mě ideální volba.

14.07.2021 4 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Tuto sérii mi doporučila kamarádka a upřímně jsem od ní nečekala vůbec nic. O to víc mě překvapilo, jak mě čtení chytlo a skvěle jsem se bavila. Příběh příjemně graduje, má náboj a opravdu dobře se čte.

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Opět příjemná, vtipná oddechovka s nenáročným dějem. Příběh má tu správnou jiskru a nutí vás číst dál a dál. Skvělá knížka na dovolenou nebo příjemný relax, když děti konečně usnou :-).

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Za mě nejlepší díl série, jediný mi přišel trochu jiný. Příběh Gen mě bavil, i když vlastně už od začátku je jasné, jak vše dopadne. Ale upřímně, někdy člověk tyhle průhledné příběhy s happyendem prostě potřebuje :-).

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Čtvrtý díl série, pro mě asi nejslabší, tentokrát se vše točí kolem Arilyn. Struktura příběhu je vlastně stejná, jako u všech předchozích, ale i tak mě čtení bavilo. Stejně, jako u předchozích dílů, mě bavilo, že není erotikou přeplácaný, ale vše příjemně graduje. Pokud hledáte odpočinkovou knížku s touto tématikou, celá tato série určitě stojí za přečtení.

13.07.2021 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Tento díl jsem četla jako první z celé série a rozhodně si přečtu další. Příjemná oddychovka z prostředí Islandu, po přečtení bych se tam hned chtěla vydat :-). Čte se velmi rychle, dobře jsem si u ní odpočinula.

Dítě na nástupišti Dítě na nástupišti Gill Thompson

Téma 2. světové války, čte se velmi dobře, děj má spád, ale oproti jiným knížkám s touto tématikou mi podle této knížky přišlo, že to tenkrát vlastně až tak hrozné nebylo, nejsou tam tak detailně popisované hrůzy, které se tehdy děly.

13.07.2021 4 z 5

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Nádherná knížka ze zajímavého prostředí, začátek byl pomalejší, ale pak už jsem se nemohla odtrhnout. Střídají se kapitoly z minulosti a ze současnosti.