Verča23 Verča23 komentáře u knih

Bez lásky Bez lásky Alice Oseman

Díky...

02.01.2023 5 z 5

Silná trojka Silná trojka Laura Lippman

(SPOILER) Jako čekala jsem od toho víc, ale s předchozími čtenářkami nesouhlasím. Nezdála se mi zase tak špatná. Ale také bych možná hodnotila jinak kdybych to četla sama. S kamarádem jsme se smáli snad úplně všemu. Jo a nesmím zapomenout na velký spoiler: CHLOE NENÍ VRAH! Hrozně se omlouvám všem (hlavně tobě Ondříšku) ale já jsem to nenapsala.

06.06.2021 4 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Legenda

Pomsta jednooké letkyně Pomsta jednooké letkyně Philip Reeve

Nebylo to sice nic převratného, ale určitě lepší než film.

Jáma Jáma C. J. Tudor

Těžké, ale hezky napsané. Není to sice můj styl, ale i tak jsem si to celkem užila

06.06.2021 3 z 5

Pravidla se mají porušovat Pravidla se mají porušovat Natalie Williamson

Taková oddechovka, ale asi jsme všichni po pár stránkách věděli jak to dopadne...

Obviněný Obviněný John Grisham

(SPOILER) Vážně jsem si tuto knihu před lety užila. Vážně krásně vymyšlená kniha. I když trochu zběhlý čtenář mohl vidět některé náznaky. Třeba, že zrovna to ráno četl tenhle článek v novinách? Nikdy je tu nečetl. Ale to je vážně jediné co tomu dokážu vytknout.

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Úžasná kniha. Brečela jsem, smála se a nebyla jsem občas daleko od toho abych knihou mrštila o zeď. Sice jsem zrovna k hokeji neměla zrovna blízko, ale tahle kniha mi řekla, že by to nemuselo být špatné.

Černá ovce Černá ovce Alex Hyland

(SPOILER) Když jsem četla o čem to bude tak mě to hrozně zaujala. První asi třetina mě bavila a přečetla jsem ji najednou. Pak se ale přidal k té skupině a začalo to být jako špatná béčková střílečka. Postavy z téhle skupiny nedokážeš zařadit ani po rozuzlení jestli jim vlastně fandit, nebo ne. Autor očividně u ničeho akčnějšího než videohry nebyl. Očividně to zařadil do prostředí o kterém zase tak moc nevěděl.
Přesto jsem to přečetla rychle. Autor píše čtivě a jde k věci. To mě bavilo, ale rozhodně bych z toho nechtěla vidět film. I kdyby úžasné herecké výkony tak by to byl propadák. Ale jinak mě hrozně bavily dvě hlavní postavy a jejich minulost. Michael je sypatický a Ella odvážná. Super dvojka. Ale ani oni nemůžou pozvednout moje hodnocení výš a bez nich by bylo o hodně nižší.

20.04.2021 3 z 5

Z Paříže do Paříže Z Paříže do Paříže Joseph Joffo

Krásná kniha. Jsou tam krásně popsané pocity malého chlapce který musel dospět. Jen mám docela problém s překladem. Psát ,,atd." se mi do knihy úplně nehodí

01.03.2021 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Hezky se četla, do pár dní jsem jí měla přečtenou. Už ji mám déle a četla jsem ji několikrát a stejně mě baví

11.02.2021 5 z 5

Třináct relikvií Třináct relikvií Michael Scott

Skvěle napsaná, jen občas jsem se ztrácela ve jménech - bylo jich moc hned za sebou.

24.08.2020 4 z 5

Země Zorgon Země Zorgon Stanislav Petr Kácovský

Úžasná kniha, škoda že není pokračování. Miluji tuhle knihu.

16.06.2020 5 z 5