vendulkaa2 vendulkaa2 komentáře u knih

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Kniha mě bavila o něco více než první díl, ovšem i tak... "roztahané", nic extra záživného, některé erotické pasáže jsem již přeskakovala, do několika posledních desítek stran jsem se musela již nutit.

07.04.2015 3 z 5

Deník plejboje nad hrobem (84 let) Deník plejboje nad hrobem (84 let) Ron Ellis

Já nevím, mě kniha nijak nezaujala a ani nebavila. Humor drsnější, občas až černý..

15.11.2014 2 z 5

Kurtizána: Příběh ženy, která okouzlila krále Kurtizána: Příběh ženy, která okouzlila krále Gillian Bagwell

Nádherná, čtivá kniha. U mě emoce vyvolala.

27.10.2014 5 z 5

Láska je nekrytý šek Láska je nekrytý šek Olivia Darling

Taková oddechovka.. Úplně mě ale nenadchla.

05.09.2014 3 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Skvělá kniha, ale na Tisíce planoucích sluncí nemá.

12.08.2014 4 z 5

Jak chodit na vysokých podpatcích a poradit si absolutně se vším Jak chodit na vysokých podpatcích a poradit si absolutně se vším Camilla Morton

Takový průvodce ženy.. Ale spíše hloupé ženy..Nic nového jsem se nedozvěděla.

16.01.2014 1 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Nejlepší kniha, co jsem kdy četla.

08.01.2014 5 z 5

Nesmrtelné lásky Nesmrtelné lásky Louis Baldwin

Hezké, krátké, a hlavně pravdivé příběhy. Jediné mínus - v knize jich je tolik, že si nelze na celý večer "zalézt" a číst, mísí se dohromady.

20.12.2013 3 z 5

Zlomená srdce aneb moje první až jedenáctá vražda Zlomená srdce aneb moje první až jedenáctá vražda Milena Moser

"První až jedenáctou vraždu" jsem četla dost překvapeně, ale spíš ze zajímavosti, co z toho dále "vyleze". Bohužel nic.. Navíc jednotlivé příběhy se dost mísí = zmatek. Další příběhy o něco málo lepší, ale stále platí, že už knihu nikdy více číst nebudu.

14.08.2013 2 z 5

4 blondýnky 4 blondýnky Candace Bushnell

Na jednu stranu oddechovka, na druhou ne vzdy zazivna.. Nektere casti bavily, jine ne.. Prumer..

03.07.2013 3 z 5

HHhH HHhH Laurent Binet

Strucne receno - skvely, napinavy, zazivny historicky roman..

03.07.2013 5 z 5

Jenom ne strach Jenom ne strach Ota Rambousek

Knihu jsem necetla urcite proto, zda s Masiny sympatizuji nebo naopak. Slo mi o styl psani (nikoli o autoruv nazor), nove informace. Kniha je napsana velmi ctive, zazivne, bavila me od zacatku az do konce.

03.07.2013 4 z 5

Značka: Šílená se závazky Značka: Šílená se závazky Annie Downey

Oddechovka, obcas i humorna.. Bavila:)

03.07.2013 3 z 5

Ofélie se učí plavat Ofélie se učí plavat Susanna Kubelka

Velmi čtivě napsaná, optimistická kniha, a komu nevadí podrobněji popsané erotické scény, je skvělá na "vypnutí".

02.06.2013 5 z 5

Královy pošetilosti Královy pošetilosti Jean Plaidy (p)

Kniha je velmi dobře pochopitelná, čtivá, vtáhne do děje. Pro mě o něco lepší, akčnější, než Kladivo na Skoty.

25.05.2013 4 z 5

Džungle rtěnek Džungle rtěnek Candace Bushnell

Oddechovka, pro me styl knih, ktere vyhledavam na "vypnuti".

Doba jedová Doba jedová Anna Strunecká

Nazev je dle meho trefny a velmi vystizny. Ucelene, prehledne informace v jedne publikaci (+ druhy dil), ctive a pochopitelne i pro laiky..

Mrtvý muž Mrtvý muž Bianca Bellová

Zvlastni, zvlastne psana, az psychologicka kniha k zamysleni. Ale pro me to byla docela prijemna zmena..

16.05.2013 3 z 5

Tos přehnal, miláčku Tos přehnal, miláčku * antologie

Dobra, zabavna povidkova kniha na jedno odpoledne. Prijemne "vypnuti"..

Jak jsem (ne)našel ženu Jak jsem (ne)našel ženu Jan Zlatohlávek

"Hledam stihlou zenu" me sice bavila vice, do teto se nejak ne a ne ponorit, ale i tak prijemne a oddychove cteni.

16.05.2013 2 z 5