velmi_zajimava velmi_zajimava komentáře u knih

Malá princezna Malá princezna Frances Hodgson Burnett

Příběh, který mi navždy zůstane v mysli.

30.10.2019 5 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Tato kniha mi osobně nic nedala, ale ani nic nevzala.

30.10.2019 3 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Srdcová záležitost.

01.07.2019 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

I přes všechny pozitivní recenze na tuto knihu jsem se opravdu bála, že mě kniha zklame. Jak už to bývá u většiny knih.. Ale to se nestalo. Příběh byl sice předvídatelný, ale která pohádka není. :) Přečetla jsem jedním dechem.

12.02.2019 5 z 5

Byla jsem tu Byla jsem tu Gayle Forman

Tato kniha mě zklamala. Nejspíš se mělo jednat o oddechovou četbu, ale já tam zkrátka pořád čekala na nějakou událost, která by byla alespoň něčím zajímavá. Žádná z postav mě nijak zvlášť nezaujala. A romantická linka v příběhu? Myslím, že se nemusím vyjadřovat.
Na druhou stranu autorka se inspirovala reálnou událostí. A toto téma je neustálým problémem v dnešní době. Ale nemyslím si, že by v této knize bylo téma sebevražda dobře zpracováno.

03.08.2019 2 z 5

Bellman & Black Bellman & Black Diane Setterfield

Tato kniha měla něco velmi specifického v sobě. Myšlenkové pochody pana Bellmana byli naprosto nepochopitelné a přesto tak obdivuhodné. Autorka ve mě dokázala vyvolat velmi zvláštní pocity. A i přesto, že kniha vyžadovala více času se čtením, opravdu nelituji že jsem knihu neodložila a dočetla ji. Jsem velmi spokojená s koncem této knihy. No ano, ach ti havrani.

03.08.2019 5 z 5

Sedm dní spolu Sedm dní spolu Francesca Hornak

Musím říct, že mě tato kniha velmi mile překvapila! Skvělé oddechové čtení.

18.01.2020 4 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Velmi krásný příběh.

15.11.2019 5 z 5

Florence a Giles Florence a Giles John Harding

Úžasný překlad, ale ten příběh už tak úžasný nebyl. Bohužel.

30.10.2019 2 z 5