Vališa Vališa komentáře u knih

Naprosto úžasná kniha, která mě chytila od začátku až do konce.

16.03.2018 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Prvních asi 250 stran se neskutečně vleklo a přemýšlela jsem, že knihu odložím...nakonec jsem ráda, že jsem to neudělala a dočetla ji..
Nestává se mi, že bych u knihy brečela, ale tady mě konec knihy naprosto dostal..doporučuji,i přes pomalý start, u knihy vydržet.

05.02.2018 5 z 5

Až budu bez tebe Až budu bez tebe Kelly Rimmer

Červená knihovna, první polovina "o ničem" a pak se to tak rozjelo, že jsem na konci brecela jako zelva..Za tuto knihu rozhodně palec nahoru

17.01.2018 5 z 5

Světlo mezi oceány Světlo mezi oceány M. L. Stedman

Ze začátku mě kniha moc nenadchla, ale jsem ráda, že mě to neodradilo a dočetla jsem ji. Krásná kniha, dojemný příběh, který mě zasáhl tak, že jsem dlouho nemohla číst nic jiného a tuto knihu jsem musela nechat doznit..

17.01.2018 5 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Krásná kniha s překvapivým koncem.. Začátek se vlekl a na chvíli mě napadla myšlenka, že knihu odložím, ale jsem ráda, že jsem to neudělala a knihu dočetla..

09.04.2020 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Na knihu jsem se velmi těšila, ale jak už tady bylo řečeno, čekala jsem více. Některé pasáže z minulosti mi přišly zbytečně dlouhé a nezajímavé. Přečtu i druhý díl, ať vím, jak to "dopadne", ale znovu číst už asi nebudu.

27.03.2018 2 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Krásná knížka, která předčila očekávání a rozhodně se k ní vrátím.

18.01.2018 5 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Knihu jsem přečetla asi za dva dny, protože mě hrozně zajímalo, jak to dopadne..Corinne podle mě úplnej blázen, protože nechápu, jak dospelej a inteligentní člověk z vyspělé země, dokáže hodit vše za hlavu a odstěhovat se někam do pustiny. Klobouk dolů. Příběh mě vtáhl, že jsem se od knihy nedokázala odtrhnout a už teď se těším na pokračování.

17.01.2018 4 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Úžasná kniha, která se četla jedním dechem...i když Hana mě strašně štvala tím, jak byla sobecká.

25.05.2018 5 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Uf, konečně dočteno...trápila jsem se s touto knihou od začátku do konce. První díl mi přišel jako blbina, ale chtěla jsem vědět, jak příběh dopadne...druhý díl je o trošku lepší, ale vím, že se k těmto knihám už nevrátím.
Adam je ufnukany po celou knížku a šíleně mě štval.

11.04.2018 2 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Zajímavá kniha, ke které mě přivedl táta. Ze začátku jsem se ztrácela v tom, kdo je kdo, ale jak jsem se začetla, tak úplně super...a jestli to takhle v "podsvětí" opravdu funguje, tak to je teda mazec...za prachy se dá vše..

22.05.2018 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Pro mě totální peklo.. ani nemůžu říct, který díl byl horší, protože všechny tři byly o ničem. Knihy jsem přečetla jen z toho důvodu, že jsem je dostala a nemám ráda, když knihu rozectu a odlozim..všechny tři dostaly šanci, ale bohužel..Hlavní hrdinka mě stvala od začátku do konce a u filmového zpracování se mi podařilo usnout, takže nikdy víc.

17.01.2018 1 z 5