uzivatel0983 uzivatel0983 komentáře u knih

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Tak tento díl se mi libil asi o něco více než první...bylo vidět jak Katy miluje Richarda a byla by pro něj schopna objetovat vše....moc doporučuju :)

23.06.2022 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

No co dodat kniha byla úžasná,cetla se sama a byla to i takova oddychovka a samotný Maddox byl ještě lepší,

27.08.2022 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Úplně úžasné hned jdu na další díl:)

15.06.2022 5 z 5

Harfeníci severu Harfeníci severu Milada Střítezská

Jsem hrozně ráda že jsem této tématice knih dala šanci. Prekvapuje mě až jak moc mě to baví a jak se do této tematiky knih dokážu začíst a čte se to pak úplně samo že vlastně najednou už je kniha přečtená. Určitě si přečtu další a už teď se další nemůžu dočkat

12.01.2024 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Kniha se četla sama...takové příjemné čtení

30.08.2022 4 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Tak tohle byla totální bomba nějak nešlo přestat číst :)

15.06.2022 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Tak za mě první díl úplně úžasný. Knihu jsem měla přečtenou za jeden den a hned jsem se musela vrhnout na další ,protože se od této série vůbec nedalo odtrhnout

17.05.2022 5 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Knížka úplně úžasná. Přečetla jsem ji za dva dny a to jsem si nejdřív myslela jaká to bude nuda....tak jsem se spletla byla úplně úžasná a určitě se chystám si od téhle spisovatelky přečíst ještě něco dalšího

27.07.2022 5 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Nemam co dodat úplně úžasný hned jdu zase na další díl:)

23.06.2022 4 z 5

Dědicové Tuonely Dědicové Tuonely Milada Střítezská

Tento díl je asi jeden z mých nejoblíbenějších, četlo se to jako po másle mám pocit ,že se vlastně nedalo ani odtrhnout od toho čtení. Určitě moc doporučuju si přečíst

22.01.2024 5 z 5

Valgir Valgir Milada Střítezská

Tak takhle knížka mě velmi mile překvapila ze začátku jsem nevěděla co od toho mám čekat, ale poté jsem se od ní nedokázala odtrhnout a vlastně se od druhe poloviny četla úplně sama. Určitě doporučuji k přečtení

12.01.2024 5 z 5