Tylinka Tylinka komentáře u knih

Zapomeň na minulost Zapomeň na minulost Katarína Gillerová

Hezky napsané, čtivé, trochu jsem měla zmatek v těch příbuzenských vztazích a opravdu dost překombinované. Ale jinak velká spokojenost, vyhledám i další ještě nečtené.....

31.05.2017 4 z 5

Sestra a sestřička Sestra a sestřička Magda Váňová

Další knika od paní Váňové přečtená jedním dechem. Myslím, že jedna z těch nejlepších.

21.05.2017 5 z 5

Babí léto Babí léto Magda Váňová

Mě se kniha líbila. Sice nereálné ale přesto odpočinkové čtení. U druhé povídky jsem se aspoň zasmála, dostali mě "angrešti", jinak to bylo opravdu přitažené za vlasy. Přesto jsem dočetla a budu pokračovat i dalšími tituly této autorky.

16.05.2017 5 z 5

Kukaččí mládě Kukaččí mládě Magda Váňová

Kniha se mi sice líbila ale zase příliš propletených osudů,děj překombinovaný, někdy méně je skutečně vice.

14.05.2017 3 z 5

Past Past Magda Váňová

Kniha se mi líbila a četla jsem jí na jeden zátah. Děj byl ale opravdu zbytečně překombinovaný. Myslím si, že cca 10leté dítě už ví, že kakao je hnědé a jakou má chuť, a proč vše nešetřila policie ? Ale jinak velmi čtivé a napínavé jen konec jsem čekala trochu jiný.

13.05.2017 4 z 5

Přítulný Zajíček Přítulný Zajíček Magda Váňová

Kniha se mi líbila. Nejprve jsem byla překvapená, že je složena z povídek, ale protože hezky navazovaly, měla jsem jí přečtenou v cuku letu. Doporučuji !

10.05.2017 5 z 5

Když ptáčka lapají Když ptáčka lapají Magda Váňová

Úžasné, čtivé, děj má spád a nedalo se odtrhnout. Kniha se mi moc líbila a těším se na další od této autorky.

20.03.2017 5 z 5

Ať myši nepláčou Ať myši nepláčou Magda Váňová

První kniha od autorky a nezklamala. Zkusím ještě další tituly abych si mohla udělat obrázek.

19.03.2017 4 z 5

Já a on Já a on Táňa Keleová-Vasilková

Hezky napsané, čtivé a reálné, jako všechny knížky mé oblíbené autorky.

11.03.2017 5 z 5

Země nikoho Země nikoho Radka Zadinová

Moc hezké pokračování, přečteno jedním dechem.

06.03.2017 5 z 5

Variace na lásku Variace na lásku Radka Zadinová

Již jsem jednou, kdysi četla a líbila se. Protože se mi dostalo do rukou pokračování znovu jsem si jí pro osvěžení přečetla.

06.03.2017 5 z 5

Motýlí čas Motýlí čas Radka Zadinová

Kniha se mi moc líbila, za odpoledne jsem jí měla přečtenou-nešlo se odtrhnout.

04.03.2017 5 z 5

Čas zázraků Čas zázraků Radka Zadinová

Kniha se mi líbila. Jen náhodou jsem nejprve přečetla první díl a tak bylo příjemné zjistit, že existuje pokračování. Příjemné počteníčko.....

04.03.2017 5 z 5

Konečně se rozhodni Konečně se rozhodni Katarína Gillerová

Moc hezky napsané. Pana manžela bych zabila z fleku a tu jeho povedenou rodinku bych si taky podala. Jen je fakt, že jsem chvílemi přemýšlela v kterém časovém úseku se nacházím.

28.02.2017 4 z 5

Dívka bez minulosti Dívka bez minulosti Radka Zadinová

Zhltla jsem jí za den...co dodat? Snad jen, že jsem našla další úžasnou spisovatelku a díky Databáziknih i perfektní seznam dalších titulů.

27.02.2017 5 z 5

Útěk z tábora smrti Útěk z tábora smrti Erich Kulka

Výborná kniha, mnoho zajímavých informací, úžasné hrdinství a odvaha.Při čtení jsem si musela dělat pauzy, abych vstřebala všechnu tu hrůzu i tak jsem jí přečetla jedním dechem. Určitě doporučuji přečíst ....

03.11.2016 5 z 5

To všecko vodnes čas ... To všecko vodnes čas ... Ivan Foustka

Moc hezké vyprávění o životě Waldemara a o těžkých začátcích jeho kariéry. Jsem ráda, že se mi tato kniha dostala do ruky. I pro mne to byl "Pan Zpěvák" a tuto knihu doporučuji všem, kdo ho měli a mají rádi !

26.10.2016 5 z 5

Kočár do neznáma Kočár do neznáma Hana Marie Körnerová (p)

Moc hezká knika, přečetla jsem jí za odpoledne... a hned zítra vyhledám další.

29.08.2016 5 z 5