tygrilady tygrilady komentáře u knih

Prsten Nibelungů Prsten Nibelungů Wolfgang Hohlbein

Serii jsem si koupila na základě filmového zpracovaní..film měl zajímavější děj..ale i kniha se mi líbí.

01.04.2016 5 z 5

Čarodějka z Belmairu Čarodějka z Belmairu Bertrice Small

Pro mě nejlepší díl z celé série.

Lara Lara Bertrice Small

Tato fantasy série se mi moc líbila.S touto autorkou mám jen malou zkušenost, ale je to odpočinkové, pohodové čtení.Pokud někdo máte na prodej celou sérii koupím ji.

Jak přicházejí sny Jak přicházejí sny Richard Matheson

Perfektní kniha, ale film se mi líbil víc.

Přítelkyně Přítelkyně Barbara Nesvadbová

Nejslabší kniiha od Nesvatbové..........kterou mám jinak ráda.....

15.02.2014 2 z 5

Spoutaní temnotou Spoutaní temnotou Alexandra Ivy

Další kniha od této autorky,která se mi líbila,jednoduché odpočinkové čtení pro milovníky upírů :-)

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Jelikož na anděli věřím a mám s nimi určitou zkušenost,tato kniha se mi velice líbila :-)

Zázraky archanděla Michaela Zázraky archanděla Michaela Doreen Virtue

Moc hezká kniha pro všechny milovníky andílků:-)

Mapa andělských znamení Mapa andělských znamení Doreen Virtue

Tato andělská hra je úžasná a mě i mým kamarádkám přináší odpovědi,které opravdu vycházejí :-) myslím,že když věříte tak Vám andělé odpovědi dají!!!Vřele doporučuji všem co věří v Andílky,je dobrým doplněným andělských karet!

Rady andělů na každý den Rady andělů na každý den Doreen Virtue

Krásná kniha pro příznivce esoteriky a andělů :-)

26.02.2013 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Perfektní kniha!!Nejsem nadšencem sci-fi a přesto je tato kniha jednou z nejlepších knih vůbec,které jsem četla!

26.02.2013

Malevil Malevil Robert Merle

Sice nejsem příznivce scifi,ale na dopotučení jsem si tuto knihu přečetla....a je skvělá!!!Od tohoto autora jsem četla knihy ze dvora krále Ludvíka,které jsou mé oblíbené a ani tento žánr autorovi nečinil žádný problém!

Královnin vězeň Královnin vězeň Philippa Gregory

Královský slib Královský slib Philippa Gregory

Královský rozmar Královský rozmar Philippa Gregory

Králova přízeň Králova přízeň Philippa Gregory

Úžasná spisvatelka,které píše o skutečných historických postavách formou románu.Její knihy se výbrně čtou :-)vřele doporučuji všem,kteří mají rádi historii.Velice bych uvítala více knih o skutečných postavách nejen anglické historii,podaných takto čtivě :-)film je také velice povedený!

Lady Susan Lady Susan Jane Austen

Rozdodně slabší kniha,psaná formou dopisů....jinak knihy této autorky mám velice ráda

20.01.2013 3 z 5

Chuť temnoty Chuť temnoty Alexandra Ivy

Mám ráda její knihy o upírech.Odpočinková nenáročná četba

20.01.2013 4 z 5

Cizinec v zrcadle Cizinec v zrcadle Sidney Sheldon

Líbilo se mi to,ale znám od něj lepší knihy......

14.11.2012 4 z 5

Pevnost Pevnost Francis Paul Wilson

Pokud někdo máte rádi knihy o upírech,tak toto rozhodně není kniha o upírech v pravém slova smyslu....jen,aby jste nebyli zklamaní rozhodně :-) ale to není špatná kniha......druhý díl kniha-Zabij dítě,které se vrací také není špatná

14.11.2012 4 z 5