Toulawey Toulawey komentáře u knih

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Jsem rád, že jsme ve škole utrpěli povinnou četbu, protože bych o tuto knihu asi přišel ;).

19.06.2016 5 z 5

Pět jazyků lásky Pět jazyků lásky Gary Chapman

Přistupoval jsem k ní s nedůvěrou, ale musím říct, že jsem byl příjemně překvapen. Za mne super ;).

Dracula Dracula Bram Stoker

Když jsem ji otevřel a četl, byl jsem překvapen, že se vlastně jedná o chronologicky seřazenou korespondenci aktérů ;). Klasika žánru ;).

21.03.2016 5 z 5

Tři mušketýři 1. díl Tři mušketýři 1. díl Alexandre Dumas, st.

Těch nocí s baterkou pod peřinou ;)

Dekameron Dekameron Giovanni Boccaccio

Přečteno dvakrát a jistě ne naposledy. Vtipné, lehce nemravné i poučné. V dnešní uspěchané době hodné ke kafíčku. Čtenář nemusí sledovat dějovou linku, ale má-li čas, přečte si povídku o pár stranách a má-li chuť, dá si další a další a další.....

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Na této knize oceňuji břitký humor, který přichází znenadání, bez přípravy. Jste v ději, šup, dvě věty a výbuch smíchu ;)

21.03.2016 5 z 5

Tomuto chybí už jen přesné zfilmování....... :-)

03.01.2017 5 z 5

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Skvělá kniha. Pro mne škoda, že jsem ji četl jako první, neboť další autorovy počiny již nejsou tak skvělé..i když jsou stále dobré.

Nápady laskavého čtenáře Nápady laskavého čtenáře Michal Viewegh

Nejvíce oceňuji, že tehdy ještě nepříliš známý autor vzal díla slavnějších kolegů, nebál se a přetvořil je podle svého. Velice vtipná záležitost ;).

21.03.2016 4 z 5

Vyvraždění rodiny Greenů Vyvraždění rodiny Greenů S. S. Van Dine

Velice, ale velice napínavé a překvapivé ;)

Sociologie v kostce Sociologie v kostce Aleš Sekot

Jako bývalý autorův posluchač musím uznat, že problém je řešen velice stravitelnou formou.

21.03.2016 4 z 5

Romeo a Julie / Tartuffe Romeo a Julie / Tartuffe William Shakespeare

Romea a Julii jsem četl již 4x předtím, ale Moliére mne zkrátka překvapil. Velice příjemně vtipné dílko.