TomK TomK komentáře u knih

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Má druhá kniha od pana Cartera a musím říct, že část knihy mne moc nenadchla, protože některé pasáže mi přišly zdlouhavé a moc natahované, ale když jsem se přes to dostal tak jsem se nemohl od knihy odpoutat a pohltila mne,zvlášť když se člověk blíží ke konci tak dostane opravdu velký nářez. Opravdu se nemohu dočkat na jeho další veledíla :) a co se týká popsaných brutálních pasáží v knize tak to opravdu dokáže asi jen pan Carter :) klobouk dolů, lepší sérii kriminálek jsem ještě nedostal :)

09.10.2015 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Naprostý nářez. Nemám k tomu co dodat, kniha se čte sama, napínavý děj až do konce a skvělý Hunter a jeho parťák Garcia a jejich popichování mezi sebou. Prostě jedna z nejlepších detektivek co jsem četl. Už se těším na další knihy.

06.10.2015 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Má první kniha od této autorky a musím říct, že mne to nezklamalo. Nejsem fanda geocachingu, ale díky této knize bych si to i rád vyzkoušel, ale asi bych schránky otevíral s velkou opatrností :D Jinak styl psaní knihy mi vyhovoval a dobře se mi četla, skvělý příběh plný hádanek a opravdu nečekaného konce, sám jsem netušil, že vrah je opravdu tahle osoba... , ale i přesto mi k dokonalosti pořád něco chybí. Ale rozhodně stojí za přečtení :)

04.10.2015 4 z 5

Žhář Žhář Torkil Damhaug

No já teda byl touhle knihou zklamaný. Opravdu jsem se nemohl začíst do děje a hned po deseti minutách jsem netušil o čem to vlastně bylo. Knihu jsem odložil a nedočetl, třeba ji někdy dám druhou šanci.

01.10.2015 3 z 5

Nejsem sériový vrah Nejsem sériový vrah Dan Wells

Kniha se mi líbila, skvěle se mi četla a až na pár much co se týká démonů a podobně. Ale i přes to se jedná o kvalitní a napínavý příběh. Mne samotného upoutala hned první věc. Malý kluk a záliby v sériových vrazích? :) Stojí za přečtení.

01.10.2015 4 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Jsem fanoušek pana Deavera a i tento kousek musí patřit do mé sbírky knih. Brilantní kniha a tentokrát téma tetování bylo i pro mne hodně blízké :) kdo má rád podobné záliby či jen chce si přečíst kvalitní kriminálku tak ať neváhá, nemohu jinak než zase jeho další knihu doporučit :)

01.10.2015 5 z 5

Snadný terč Snadný terč Stephen Hunter

No teda, čekal jsem daleko více. Prvních zhruba 80 stránek to má spád a dokáže čtenáře upoutat do děje,jenže teď přichází to velké ale. Kniha je hrozně předvídatelná, po dalších stránkách Vás napadne kdo za tím vším stojí a co se dokáže odehrávat na dalších stránkách, mrzí mne taky, že tzv. zvraty, které se v knize dějí tak mne nechali naprosto klidným a nijak se mnou nezahýbali. Jediné, co bylo pozitivní, tak záporný hrdina byla skvěle vymyšlená postava, která neměla slitování v některých momentech. Bohužel pro mne zklamáním. Snad pan Hunter má ve Své sbírce lepší tituly než je tenhle.

01.10.2015 2 z 5

Dračí stíny Dračí stíny Richard A. Knaak

Naprosto super povídky :) V téhle knize se R.A.Knaak vyznamenal, protože povídky mají spád, jsou napínavé až do konce a pořád se tam něco děje a jeho styl vypravování mi opravdu sedí a knihu jsem měl přečtenou raz dva :) Pro fantasy fanoušky je to povinnost si myslím :)

08.02.2015 5 z 5

Nonstop Nonstop Brian Wilson Aldiss

Dokonalé dobrodružné SF, obzvlášť jsem byl nadšený jak příběh postupně gradoval a konec mě opravdu pohltil do svého světa a dostal :) Doporučoval bych i těm, kteří teprve s tímto žánrem začínají.

29.01.2015 5 z 5

Legie nesmrtelných Legie nesmrtelných Martin Fajkus

Knížka obsahuje velice poutavé příběhy ze zajímavých světů. Díky této knížce jsem byl donucen přečíst vše od Eriksona a že se to vyplatilo :) Rozhodně ještě stojí za zmínku Knaak a taky Neomillnerová a Červenák.

29.01.2015 4 z 5

Sorry Sorry Zoran Drvenkar

Skvělá kniha. Získala jsi mě od prvních slov a nemohl jsem se od ní odpoutat... I styl psaní mi vyhovoval, byl sice nezvyklý, ale já jsem si na něj velice rychle zvykl :) doporučuji všem:)

28.01.2015 5 z 5