Dračí stíny

Richard Knaak získal v českých a slovenských čtenářích jedny z největších fanoušků své tvorby. Proto nedalo editorovi této sbírky – Martinovi Fajkusovi – příliš velkou práci, aby od Richarda získal práva na české vydání. Takže naše nakladatelství je jediné na celém světě, které povídky knižně vydalo. Berte to jako malý dárek Richarda Knaaka a FANTOM Printu všem fanouškům DragonRealmu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26694/dragonrealm-draci-stiny-26694.jpg 4.736

DragonRealm (8.)

Povídky, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

Miro.slav
17.10.2017

Fa-móz-ne! Knaak je späť. A v najlepšej forme. Poviedky sú fakt božské (možno len jedna, maximálne dve boli trošku nudné). Určite odporúčam prečítať poviedky "Kůže", "Vlk mezi ovcemi" a "Tiché země". V prvej zmieňovanej sa stretneme s vojvodom Morgisom. V druhej je hlavnou postavou Gryf, a Orril D´Marr. V tretej sa vydáme do samotnej ríše mŕtvych. Odporúčam.

DoubleBreadCZE
29.09.2015

Bezvadné povídky. Snad se mi to jen zdálo, ale cítila jsem z ní jakýsi horrorový nádech, obzvlášť z povídky "Kůže". Pěkný, oddychový díl.

TomK
08.02.2015

Naprosto super povídky :) V téhle knize se R.A.Knaak vyznamenal, protože povídky mají spád, jsou napínavé až do konce a pořád se tam něco děje a jeho styl vypravování mi opravdu sedí a knihu jsem měl přečtenou raz dva :) Pro fantasy fanoušky je to povinnost si myslím :)