Dračí stíny

Dračí stíny https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26694/dragonrealm-draci-stiny-26694.jpg 4 54 5

DragonRealm série

Richard Knaak získal v českých a slovenských čtenářích jedny z největších fanoušků své tvorby. Proto nedalo editorovi této sbírky – Martinovi Fajkusovi – příliš velkou práci, aby od Richarda získal práva na české vydání. Takže naše nakladatelství je jediné na celém světě, které povídky knižně vydalo. Berte to jako malý dárek Richarda Knaaka a FANTOM Printu všem fanouškům DragonRealmu.... celý text

Luigi1
28.01.2021 5 z 5

Ikdyž povídky nemám moc rád tak tento díl jsem přečetl v pohodě.

Israha
12.10.2020 4 z 5

"Pán draků" je zase jednou ukázka toho, jak se ve světě Dragonrealmu nedá pochopit fungování magie, a jak jednorozměrné postavy jsou Cabe a Temný kůň; "Vlk mezi ovcemi" je sice zábavná, ale bohapustě nastavovaná kaše. Zbylé čtyři povídky jsou však velmi dobré a ne náhodou se tři z nich točí okolo Shadea, což je jednoznačně nejzajímavější charakter v celé Dračí říši. Shade na Panství, Shade vs. Bouřný drak, Shade vs. Vládci mrtvých - druhé kolo....všechny dějové linie těchto povídek jsou propojené a dávají čtenáři houšť toho, co je na Dragonrealmu nejlepšího, tedy akce, tajemna a dění, které i po autorově přiblížení zůstane příjemně nejednoznačné a podněcuje fantazii. A zlatým hřebem je pak povídka "Kůže", což je strhující fantasy horror, který je napsaný tak zábavně, že vám minimální důležitost pro hlavní dějový oblouk Dragonrealm ságy vlastně vůbec nevadí.

Miro.slav
17.10.2017 5 z 5

Fa-móz-ne! Knaak je späť. A v najlepšej forme. Poviedky sú fakt božské (možno len jedna, maximálne dve boli trošku nudné). Určite odporúčam prečítať poviedky "Kůže", "Vlk mezi ovcemi" a "Tiché země". V prvej zmieňovanej sa stretneme s vojvodom Morgisom. V druhej je hlavnou postavou Gryf, a Orril D´Marr. V tretej sa vydáme do samotnej ríše mŕtvych. Odporúčam.

DoubleBreadCZE
29.09.2015 5 z 5

Bezvadné povídky. Snad se mi to jen zdálo, ale cítila jsem z ní jakýsi horrorový nádech, obzvlášť z povídky "Kůže". Pěkný, oddychový díl.

TomK
08.02.2015 5 z 5

Naprosto super povídky :) V téhle knize se R.A.Knaak vyznamenal, protože povídky mají spád, jsou napínavé až do konce a pořád se tam něco děje a jeho styl vypravování mi opravdu sedí a knihu jsem měl přečtenou raz dva :) Pro fantasy fanoušky je to povinnost si myslím :)

draci fantasy

Část díla