TomD TomD komentáře u knih

Tulák a erb lilie Tulák a erb lilie Karel Patočka

Začal jsem ji číst. Ale vzdávám to. Nějak mi to nejde. Třeba to chce čas, nevím.

13.04.2019 odpad!

Štvanice Štvanice František Niedl

Zase super čtení. Doporučuji.

11.04.2019 5 z 5

Světla na pobřeží Světla na pobřeží František Niedl

Děkuji za další pěkný román. V této knize se Michael Dabert jeví jako kombinace Jamese Bonda a Osobního strážce Kevina. Zkrátka hezká čtivá pohádka pro dospělé. Těším se na další.

05.04.2019 5 z 5

Fobie Fobie Wulf Dorn

Ze začátku jsem váhal, zda-li ji dočtu, ale pak se děj rozhýbal a dočetl jsem ji docela rychle. Docela to bylo i napínavé.

02.04.2019 4 z 5

Na čáře Na čáře Vojtěch Mašek

Moc zdařilý komiks. Těším se na pokračování.

02.04.2019 4 z 5

Návrat mistra Návrat mistra František Niedl

Skvělé zakončení putování Pavoučka. Těším se na další dílo z pera pana Niedla.

16.03.2019 5 z 5

Ztracený svět (komiks) Ztracený svět (komiks) Petr Kopl

Koplíkovo komiksy milujeme. Nic, co by se mohlo vytknout. Super

01.03.2019 5 z 5

Služebník smrti Služebník smrti Sam Christer (p)

Nejdřív jsem se nemohl prokousat, ale pak jsem si zvykl na styl psaní a skákání v časových rovinách a šlo to. Docela dobrý příběh řadového vraha.

26.02.2019 4 z 5

Neobvyklý typ Neobvyklý typ Tom Hanks

Toma Hankse jako herce mám moc rád. Od profesora Langdona až po Foresta Gumpa. Jeho Trosečník je boží. Ale kniha?!
Možná, že to je tím, že je povídková a to zrovna není můj šálek kávy. Přijdou mi jako vytržené z kontextu, ale to asi tak má být. Nejvíc se mi líbila povídka Minulost je pro nás důležitá. Ale ani jsem nedočetl Pobuďte u nás, já tyhle scénářoidní díla nerad. Takže na prvotinu to ušlo, snad další bude lepší.

12.02.2019 3 z 5

Dominus Dominus Tom Fox

Knihy s touto tematikou mám rád. Tuto jsem přečetl, ale nijak mě neuchvátila. Je to zkrátka další kniha o které vím, že podruhé už ji číst nebudu.

04.02.2019 2 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Super akční příběh. Díky

12.01.2019 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Super kniha

06.01.2019 5 z 5

S vlčí hlavou v erbu S vlčí hlavou v erbu František Niedl

Super pokračování, už se těším na dokončení příběhu.

01.01.2019 5 z 5