tob1 tob1 komentáře u knih

Vůně inkoustu Vůně inkoustu Sam Xabyssus (p)

Tohle pokračovní se mi líbilo ještě víc než první díl. Snad autorka brzo napíše zase něco tak hezkého :-)

30.06.2023 5 z 5

Vůně citrónu Vůně citrónu Sam Xabyssus (p)

Moc hezky se četla a vůbec nevadil rozdělený pohled obou postav.

14.02.2022

Rozepnutá Rozepnutá Nicki Reed

Bohužel jsem se do této knihy nedokázala vůbec začíst.

14.01.2019 1 z 5

Nesnesitelná lehkost Nesnesitelná lehkost Portia De Rossi

Docela jsem se na tuto knihu těšila, ale byla pro mne bohužel zklamání. V celé knize se skoro stále mluví jen o jídle – nejídle, kdy trpěla poruchou příjmu potravy. Vím, že je to doceal ožehavé téma a od Portie, to byl docela odvážný krok, napsat tuto knihu tak otevřeně. Doufala jsem, že tam bude i něco více z jejího života po jejím coming outu.

26.09.2017 2 z 5

Odraz minulosti Odraz minulosti Miroslava Fáčková

Tuhle knihu jsem si šetřila a věděla jsem proč. Četla se opravdu moc hezky. Nevím, zda se jedná o skutečné příběhy, ale po přečtení budete mít pocit, že skutečné mohly klidně být. Jen jedna povídka mne moc nezaujala.
Knihu mohu jen doporučit....snad bude i nějaké to pokračování......

16.03.2017 5 z 5

V pravou chvíli V pravou chvíli Nora Roberts

Jako vždy moc hezká knížka od této autorky.

06.02.2017 5 z 5

Tabu Tabu Bohuslav Švec

Myslím, že tohle téma bude jednou budoucnost. Když se rodí tolik dětí z umělého oplodnění. Nechtěla bych tuto situaci zažít. Vůbec nevím, jak bych se s tím dokázala vyrovnat a hlavně pak partnera opustit a přestat k němu cítit lásku.

05.09.2016 4 z 5

Skandální láska Skandální láska Joanna Trollope

Kvalitu nemohu moc hodnotit, protože se mi špatně četla. Došla jsem ke 3 kapitole a už stačilo. Nesedl mi její styl psaní.

26.02.2016 1 z 5

Baby Jane Baby Jane Sofi Oksanen

Z této knihy mám trochu rozporuplný názor. Je zvláštní číst o tom, jaké to je žít s depresí i v mladém věku. Spisovatelka má zvláštní styl psaní, na který jsem si po chvíli zvykla. Škoda toho smutného konce, ale kdyby jej nebylo, bylo by to vytržené z reálného života. Život není totiž pohádka.

08.02.2016 3 z 5

Prvorozená Prvorozená Nora Roberts

Od této spisovatelky jsou všechny knihy velice čtivé a příjemné.

04.02.2016 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

I toto pokračování je moc hezky napsané. Mohu jen doporučit, čte se úplně sama. Jestli by si měl člověk, co má rád psy něco přečíst, tak jsou to tyto dvě knihy.

22.06.2015 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Moc hezky napsaná knížka, čte se skoro sama a závěr je hodně překvapivý. Ještě, že je napsaný doslov :).

05.05.2015 5 z 5

Chce to jen pobavit se Chce to jen pobavit se Eva Kadlecová

Popisuje jednotlivé příběhy obyčejných lidí. Kniha je čtivá, ale nijak moc nezaujala.

02.04.2015 3 z 5

Buzíčci Buzíčci Jan Folný (p)

Přemýšlím jak tuto knihu hodnotit. Mimo první povídku jsou příběhy dobře čtivé a věřím, že mohou být i reálné. V Praze je život homosexuálů úplně jiný než v ostatních městech. Z příběhů mám pocit, že všichni žijí jen rychlovkami a vztahy se moc nepěstují. Myslím si, že tohle je zavádějící. Existuje spoustu spokojených párů.

19.12.2014 4 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Tahle kniha se četla sama. Moc krásně napsané.......doporučuji každému, kdo má rád pejsky

01.09.2014 5 z 5

Rady pro život Rady pro život Allan Pease

Po přečtení si tak uvědomíte, že vše znáte, jen si to neuvědomujete a nepoužíváte.

01.09.2014 5 z 5