Odraz minulosti

Odraz minulosti https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229607/bmid_odraz-minulosti-229607.jpg 5 4 4

Sbírka se skládá z osmi rozdílných povídek, ve kterých se vzájemně doplňují důležitá témata lidského života a mezilidských vztahů, jako je láska i touha po ní, hledání sebe sama a mnoho dalšího, které naše životy činí neuvěřitelně krásnými a smutnými zároveň. Ústředním tématem všech příběhů je lesbická láska.

tob1
16.03.2017 5 z 5

Tuhle knihu jsem si šetřila a věděla jsem proč. Četla se opravdu moc hezky. Nevím, zda se jedná o skutečné příběhy, ale po přečtení budete mít pocit, že skutečné mohly klidně být. Jen jedna povídka mne moc nezaujala.
Knihu mohu jen doporučit....snad bude i nějaké to pokračování......

Simhel
11.05.2016 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha, kterou jsem v poslední době četla. Všechny povídky mě bavily, některé více a některé míň, ale všechny měly něco do sebe. Nejlíp autorka popisuje nemocniční prostředí, je to ze života, žádná "Růžovka".

Mr.Poet
07.12.2014

Knihu je možné koupit zde: http://www.stahuj-knihy.cz/stahujknihy/eshop/0/0/5/814-Fackova-Miroslava-Odraz-minulosti

Fzuzik
23.11.2014 5 z 5

Přesně tak, jak autorka slibuje na zadní staně přebalu, budete se smát, plakat, bude se vám tajit dech!
Povídky svým dějem naprosto vtáhnou do dění a nedají možnost nechat se rozptýlit rušivými elementy ať už ve školní lavici, mhd nebo jinde, kde jsem četla, protože jsem se nedokázala odpoutat :)

homosexualita lesby, lesbismus LGBT, queer, LGBT+

2014  90%Odraz minulosti