Vůně inkoustu

Vůně inkoustu https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501204/bmid_vune-inkoustu-PAH-501204.jpg 4 34 6

Vůně citronu série

< 2. díl

Pokračování romance Vůně citrónu. Sam s Alison se rozhodly, že si vybudují společný domov, a zvažují stěhování. Alison se vidí ve vysněném malém domečku. Se ženou, do které se bezhlavě zamilovala, a ideálně se vším ostatním, co k tomu patří. Jenže Sam má jiné starosti a to poslední, na co by chtěla myslet, je svatba a děti. Proto se rozhodne udělat něco, co ještě nikdy předtím neudělala – začne o svých pocitech mluvit. Posílí mnohdy nelehké rozhovory jejich vztah? Sam s Alison se odhodlaly k důležitému kroku – vybudovat si společný domov a přestěhovat se. Alison se vidí v malém domečku, o kterém vždycky snila. Se ženou, do které se bezhlavě zamilovala, a ideálně se vším ostatním, co k tomu patří. Jenže Sam má jiné starosti a to poslední, na co by chtěla myslet, je svatba a děti. Proto se rozhodne udělat něco, co ještě nikdy předtím neudělala – začne o svých pocitech mluvit. Posílí mnohdy nelehké rozhovory jejich vztah? Smíří se s tím, že některá rozhodnutí nejsou ani správná, ani špatná, a že svět není černobílý?... celý text

Jane.Oky
13.09.2023 5 z 5

Pro mne dlouho očekávané pokračování. Opravdu chytlavý příběh, který se zdá uvěřitelný. Autorka příběh o Sam a Alison zamýšlela jako třídílný, tak jsem zvědavá, jak příběh se v budoucnu vyvine dále :-) .

Gabi13
15.07.2023 5 z 5

Knížku mi doporučila má dcera, stejně jako první díl tohoto příběhu. Příběh pěkný, jen trochu předvídatelný. Bylo to pěkné prázdninové čtení.

tob1
30.06.2023 5 z 5

Tohle pokračovní se mi líbilo ještě víc než první díl. Snad autorka brzo napíše zase něco tak hezkého :-)

Lenka2533
02.04.2023 4 z 5

Druhý díl příběhu Sam a Alison je velice dobře napsaný. Kniha opět obsahuje boží citáty a myšlenky. Krásné čtení :)

Klára92
27.02.2023

..zázraky existují.. akorát se pro ně musíme rozhodnout..

Aprilek
25.12.2022 5 z 5

Tohle byla jízda! Na konci knihy, kterou jsem přečetla za 3 hodiny, se mi chce smát a brečet zároveň. Ten příběh byl opravdu strhující a znovusetkání s Alison a Sam mě potěšilo. A to hlavní je: proč to tady ještě není možné? Proč stále neprošlo manželství pro všechny, proč je společnost homofobní, proč musíme řešit útoky, ať už verbální či fyzické, na LGBTQ+ osoby? Stejně jako autorka bych si moc přála, aby se tady konečně něco změnilo.

lesby, lesbismus LGBT, queer, LGBT+

Sam Xabyssus (p)