Timca Timca komentáře u knih

Psychoanalýza Psychoanalýza Marie-Jean Sauret

Líbila se mi

17.01.2020

Chvála pomalosti Chvála pomalosti Carl Honoré

Parádní , tahle kniha mě i uklidňuje

28.02.2017

Sladká pomsta aneb o vyrovnávání účtů Sladká pomsta aneb o vyrovnávání účtů Regina Barreca

mně se kniha moc nelíbila , moc pomsty , dokonce bych i myslela pro někoho návod jak páchat další a další zlo a asi tak pět vět jak se vyrovnat se spravedlností . Jsem ráda , že to mám přečtené a asi se k tomu už nevrátim

08.03.2016

Když se z prince stane žabák Když se z prince stane žabák Regine Schneider

nemůžu než pochválit , posmála jsem se a taky jsem se dost dozvěděla jak o sobě tak o mužích

03.03.2016

Proč muži lžou a ženy pláčou Proč muži lžou a ženy pláčou Allan Pease

pěkně jsem se posmála , souhlasim s níže pani nebo slečnou , že muži jsou lovci a ženy ochránkyně krbu a bla bla , trochu zastaralej pohled , taky mě štvalo jak má vypadat muž a jak žena , ale jinak dobrý , jsou tam i chytrý věci , zozhodně bych si knihu nekoupila

24.02.2016

JÓGA - anatomie JÓGA - anatomie Leslie Kaminoff

Doporučuji všem kdo má jógu rád

01.12.2015

V nepřítomnosti posvátného V nepřítomnosti posvátného Jerry Mander

opět musím pochválit a děj se vůle boží jestli se nechytneme za nos a nezačneme něco už dělat !!! Je to síla

14.07.2015

Čtyři důvody pro zrušení televize Čtyři důvody pro zrušení televize Jerry Mander

Výborná kniha , na televizi nekoukám , ale nemůžu se zbavit filmů a autor má pravdu bez televize bych si třeba Ameriku představovala jinak

17.06.2015

Prvorozený - výhoda, či handicap Prvorozený - výhoda, či handicap Kevin Leman

moc se mi to líbilo a mám sestru prvorozenou a řekla bych , že to sedí

16.06.2015

Sexuální inteligence Sexuální inteligence Sheree Dukes Conrad

dopručuji

11.05.2015

Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Sherry Argov

mně se taky líbí a dala bych jí už na základní školu jako povinnou četbu a všem rodičům ať vědí jak to je

15.02.2015 5 z 5

Umění milovat Umění milovat Erich Fromm

naprosto souhlasim se všema a nemám co dodat

13.02.2015

Jak se naučit říkat ne Jak se naučit říkat ne Kevin Leman

souhlasim , vtipné , poučné pro každou ženu

05.02.2015

Ani to nejlepší nestačí? Ani to nejlepší nestačí? Kevin Leman

opět musim pochválit !!!

30.01.2015

Do pátku bude váš manžel jiný Do pátku bude váš manžel jiný Kevin Leman

Chválim , chválim , chválim !!!

26.01.2015

Psychologie morálního vývoje Psychologie morálního vývoje Horst Heidbrink

zajímavá kniha

24.01.2015

Normální a patologická láska Normální a patologická láska Otto F. Kernberg

mně se to líbilo a je až k neuvěření , kolik lidí má sexuální problémy a ani o tom neví

24.01.2015

Citové vydírání Citové vydírání Susan Forward

Zajímavá a poučná kniha , doporučuji přečíst , ani jsem netušila co to je citové vydírání dokud jsem si to nepřečetla

19.12.2014 5 z 5

Fenomén ženství a mužství Fenomén ženství a mužství Jan Poněšický

moc se mi to líbilo

10.10.2014

Objevte dar a zrodí se nová budoucnost Objevte dar a zrodí se nová budoucnost Demian Lichtenstein

velice příjemná kniha

06.10.2014