Fenomén ženství a mužství

Fenomén ženství a mužství https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157477/fenomen-zenstvi-a-mu-157477.jpg 4 18 6

Vysvětlení základních rozdílů mezi muži a ženami na základě jejich odlišného psychického vývoje.

hu_87
24.08.2021 4 z 5

V publikaci je hodně znát autorův psychoanalytický pohled na věc, to ale neubírá knížce na zajímavosti. Protože hodně věcí v praxi funguje opravdu tak, jak zmiňuje autor. I když mi ze začátku dělalo čtení trochu potíže (asi moc knižně na můj styl), pak se to rozjelo a začlo to být zajímavý. Je to fakt pravda, co se tady píše.

Teoreticky by to mohli někteří lidé přečíst, aby se nad sebou a svým chováním zamysleli - a chovat se k druhému pohlaví o něco lépe, respektovat se a uznávat se. Bez potřeby si něco dokazovat...

chandel
11.03.2018 5 z 5

Odbornější knížka, která se mi ale krásně četla. Pojednává o rozdílech muže a ženy, jsou v ní rozhodně zajímavé informace.

lenka70
10.03.2016 5 z 5

pěkná,naučná kniha

Timca
10.10.2014

moc se mi to líbilo

Paigik
08.12.2013 5 z 5

Čtivé a pěkné napsané. Místy dost znát psychoanalitický pohled, ale to nic neubírá na úžasu. Chtěla jsem si podtrhávat jen to důležité, ale mnohdy bych musela mít podtrhané všechny slova na stránce :)

Dnepr
13.10.2013 5 z 5

Srozumitelný a čtivý výklad toho, čím se liší psychika mužů a žen. Co je pro nás v životě důležité, k čemu směřujeme a proč. Autor vychází z psychoanalytického pohledu.