Do pátku bude váš manžel jiný

Do pátku bude váš manžel jiný https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46522/do-patku-bude-vas-manzel-jiny-46522.jpg 4 24 8

Pětidenní plán pro změnu manželových postojů, chování a komunikace. V pěti dnech můžete změnit manželovy postoje, chování a způsob, jakým komunikuje. Na světě neexistuje žena, která by alespoň někdy nechtěla vyměnit svého manžela za někoho jiného. Do pátku bude váš manžel jiný? Je to vůbec možné? Abych řekl pravdu, je to podfuk. Můžete mít nového manžela už ve středu, budete-li si počínat správně. A nebo ještě lépe, vůbec není nutné měnit manžela za novější model. Potřebuje jen trochu vyladit. V pěti dnech můžete změnit manželovy postoje, chování a způsob, jakým komunikuje. Dr. Kevin Leman, jeden z nejprodávanějších autorů New York Times a mezinárodně proslulý psycholog, vám ukáže, jak můžete svého manžela proměnit v muže svých snů.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Návrat domů

Have a New Husband by Friday , 2009

opice1956
09.05.2022 2 z 5

Kdybych takovouto knihu četla před 45 lety, tedy předtím, než jsem se vdala, asi bych raději zůstala svobodná. Takže „Děkuji, pane doktore Lemane, že jste si s jejím napsáním dal načas."

roso.mak
07.09.2020 3 z 5

Nenechte se zmást názvem, kniha není a předělávání manžela ale o předělávání manželky. Nicméně, názory jsou rozumné a obzvláště se mi líbí že autor nezapomíná na to ,že někteří muži to prostě nemají v hlavě v pořádku a je třeba od nich utéct.

Gabika9
30.04.2020 5 z 5

Zatím nemůžu říci jestli přečtení ovlivní moje manželství a nějak změní mého muže, ale pár věcí jsem díky přečtení knihy pohopila a myslím, že mi v budoucnu pomohou.

Sova15
12.02.2020 3 z 5

Zajímavý pohled na manželské soužití z pohledu muže. Určitě nějaké "fígle" zkusím. Autor má v mnohém pravdu, my to známe, jen na to v hektickém tempu zapomínáme. A to škoda. Pánové, neuražte se, ono se vám musí "trochu foukat pod pytlík."

SimaS
18.03.2017

v knize jsou dobré nápady jak se podívat na vztah jinak, zkusit se chovat jinak, určitě jsem si z ní něco dobrého vzala, doporučuji

sissi.k
14.06.2016 5 z 5

super kniha. Krásně vysvětleno jak muž uvažuje :-). Doporučuji přečíst

Kedi
18.02.2016 5 z 5

Jednoduchá rovnice. Změň svůj přístup a změní se tvůj partner/manžel. A ona je to svatá pravda :)

Timca
26.01.2015

Chválim , chválim , chválim !!!