Thromulus Thromulus komentáře u knih

Film jsem zatím neviděl a ani jsem tuto knihu neměl příliš v plánu. Ale po zkouknutí vystoupení mé kamarádky na Animefestu v cosplayi Emmy Bloom, jsem si řekl, že bych tuto knihu mohl zkusit.
Hned od prvních stránek se mi kniha zalíbila, neboť je skutečně pěkně napsaná. Příběh je velice poutavý a obsahoval vše, co vás jen napadne...fantasy, horor, akci, lásku...
Jen si tak úplně nejsem jist prvkem cestování v čase...to moc nemám rád, protože se děj začne stávat chaotickým a člověk si pak klade moc otázek co by, kdyby....

26.05.2017 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Věděl jsem do čeho jdu, takže mě kniha zas tak nepřekvapila a byla docela v pohodě :D

23.05.2017 5 z 5

Povídej mi o lásce Povídej mi o lásce Michel Quoist

Na začátku se mi ta kniha dost zalíbila a líbil se mi způsob, jak je psaná. Člověk pak nad jednotlivými slovy dost uvažoval. Nicméně jsem se nedostal ani do poloviny, protože se tam začalo objevovat na můj vkus až příliš náboženského duchovna a tak mě kniha dost brzy odpudila od čtení...

18.05.2017 2 z 5

Vězení Vězení Robert Muchamore

Celá série Cherub je zkrátka boží a kniha Vězení je jedna z nejlepších!

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Nesnažil jsem se hledat žádný podtext a zkrátka si užil knihu, tak, jak je napsaná. Příběh byl strhující a připomínal mi mnohé dnešní knihy/filmy o apokalypse. Moc parádní kniha, jen mě trošku mrzelo zakončení, které na můj vkus mohlo být propracovanější.

Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše John Gray

Skvělá kniha popisující psychologické postupy mysli mužů a žen. Nejlepší na této knize je, že vám toho spoustu řekne a přitom je psaná vtipně a ne nijak odborně jako jiné knihy o psychologii.

Čtyři tankisté a pes - 3. díl Čtyři tankisté a pes - 3. díl Janusz Przymanowski

Jako malý jsem seriál podle této knihy miloval a teď když jsem se dostal k přečtení samotné knihy, úplně se mi vraceli vzpomínky na jednotlivé díly seriálu. Rozhodně stojí za přečtení!

Čtyři tankisté a pes - 2. díl Čtyři tankisté a pes - 2. díl Janusz Przymanowski

Čtyři tankisté a pes 1. Čtyři tankisté a pes 1. Janusz Przymanowski

Eldest Eldest Christopher Paolini

Celá sága byla ohromná, nicméně mi trošku vadil zpackaný konec celého střetu. I tak mě však poslední loučení s příběhem a Aryou dohnalo k slzám

Eragon Eragon Christopher Paolini

Jestli máte rádi fantasy, tak vás tetralogie Eragona rozhodně nezklame a nic vás ve čtení nezastaví. Hlavně nekoukejte na filmové zpracování, je skutečně hodně špatné...

Metro 2034 Metro 2034 Dmitry Glukhovsky

První díl byl skvělý, ale druhý díl už byl slabší. Chyběla tam ta cesta plná očekávání a strachu. Možná je taky škoda, že je v příběhu jiná hlavní postava, než v prvním dílu.

15.05.2017 4 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Dle mého názoru naprosto boží kniha, která vás vcucne do děje a naprosto prožíváte děsivé okamžiky v útrobách ruského metra. Rozhodně doporučuji k přečtení. Ihned po dočtení jsem si musel zahrát také počítačovou verzi tohoto příběhu a i když se trošku lišil, tak byl skvělý.

Ostrov Ostrov Robert Muchamore

Bomba jako vždy, ale první knihy ze série byly lepší

Motorkáři Motorkáři Robert Muchamore

Na začátku knihy jsem byl trošku zmatený z množství nových postav a neznámého prostředí, ale velmi brzy nastal návrat do Kampusu a hned to bylo zase ono. Kniha se mi líbila a zaslouží 5 hvězdiček, nicméně doufal jsem v trošku jiný konec.

Generál Generál Robert Muchamore

Skvělý díl, stejně jako všechny ostatní knihy ze série :) Akce a důmyslnost rozhodně nechybí

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Detektivky obvykle nečtu, ale na doporučení jsem se pustil do této knihy a rozhodně stála za to! Kniha se čte moc dobře a děj je opravdu propracovaný, tak, že čtenář až do konce knihy nemůže tušit, jak to vlastně všechno je...