Broukodrak Broukodrak komentáře u knih

Lichožrouti navždy Lichožrouti navždy Pavel Šrut

Lichožrouti navždy se mi moc líbili. Lichožrouti jsou malá stvoření, která se živí ponožkama. Ale! Nikdy neberou celí pár. V tomto příběhu se lichožrouti Hihlík, Kawa, Bumka, Ramík a Tulík musejí utkat s lichožroutími pomocníky zlého Jen-stina, s Rozparovačema a zlou lichožroutkou Fatou. Je to vtipné a napínavé zároveň. Na každé stránce je nakreslená punčocha, ze které pomalu ubívá, až je z ní jenom takoví okousaný kus :)

04.03.2019 5 z 5

Minecraft: príručka redstone Minecraft: príručka redstone Nick Farwell

V této příručce je několik návodů, které mají nějakou obtížnost. Návody jsou velmi srozumitelné, já jsem už postavila vrhač zapálených šípů a automatycké osvětlení. Opravdu užitečná příručka, může se hodit.

15.02.2019 5 z 5

Ptáci, zvířata a moji příbuzní Ptáci, zvířata a moji příbuzní Gerald Durrell

Gerry bydlí na ostrově (velkém) se svojí rodinou. Závidím mu jeho bydliště, protože v okolí jeho domu je moře, lesy a louky. Má zálibu ve zkoumání přírody a živočichů. Má takovou zálibu ve zkoumání, že jednou dokonce přinesl domů mrtvou želvu, aby jí vykuchal a prozkoumal. Jeho bratr Larry si jednou přivedl kamarády a jeden z nich předčítal svojí povídku "A docela náhle", a s bráchou teď říkáme věci jako náhle, náhle, a docela náhle, náhle jsem oloupal banán.
Je to hezká knížka.

11.02.2019 5 z 5

Žlutý Robert Žlutý Robert Vojtěch Steklač

Žlutý Robert je šéf zločinecké bandy. Bylo to tak dobře napsaný že jsem té bandě fandila. Líbilo se mi jak Vendelín a Ferda utíkali z vězení tak že vlezli do popelnice a chtěli ujet popelářským autem, jenže se začali v tom autě dusit. Fakt dobrá knížka, čeká vás sprcha humoru.

02.02.2019 5 z 5

Dobrou s kobrou aneb Třicet legrácek před usnutím Dobrou s kobrou aneb Třicet legrácek před usnutím Terry Jones

Dobrou s kobrou je hezká knížka. Je tam často magie a lest. Líbil se mi tam jeden příběh o tisíci zubé příšeře kterou strašlivě rozbolely zuby když snědla spoustu dortíčků s růžovou polevou. Ty příběhy jsou střídavě napínavé a legrační.

02.01.2019 5 z 5

Havětník Havětník Jiří Dvořák

Spousta hmyzu, musím ten domek vyklydit. Máte na zahradě holuby? sošky nekupujte:)

Garfield užívá života Garfield užívá života Jim Davis

Tlustý vtipálek opět přichází. Jděte pro jistotu na nákup!

Šimsa Šimsa Hana Doskočilová

Každá kapitola je jiná. Jedna je o tom jak je doma, druhá se zas odehrává ve škole...

23.02.2018 5 z 5

O mužíčkovi, který zastavil pražský orloj O mužíčkovi, který zastavil pražský orloj Zdeněk Karel Slabý

Malý mužíček, živá porcelánová panenka... takový jsou pohádky. Zajímalo by mě proč byl tak malý.

23.02.2018 4 z 5

Vynálezce Alva Vynálezce Alva Klára Smolíková

Alva dělá vtipný vynálezy, někdy dobrý někdy špatný.

02.09.2017 5 z 5

Knihožrouti Knihožrouti Klára Smolíková

Legrační potvůrky, válej se v knihách, doporučuju všem dětem.

02.09.2017 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

docela vtipná knížka doporučuju dětem :)

23.04.2017 5 z 5

Vynálezce Tadeáš Vynálezce Tadeáš Zuzana Pospíšilová

Líbilo se mi že Tadeáš stavěl svoje vynálezy z toho co našel doma.

07.02.2017 5 z 5

Malý princ: Velká obrazová kniha Malý princ: Velká obrazová kniha Antoine de Saint-Exupéry

Jsou tam dobrý obrázky ale bilo to trochu napínavé. Nejlepší bil západ a víchod slunce a hýbací obrázky.

30.12.2016 4 z 5

Jakub a obří broskev Jakub a obří broskev Roald Dahl

Bila to legrační knížka a žraloci bi si měli zkrátit nosi.

30.12.2016 5 z 5

Obr Dobr Obr Dobr Roald Dahl

Nejlepší bilo jak obr Dobr mluví popleteně :)

25.11.2016 5 z 5

Mizící hmyzíci Mizící hmyzíci Daniela Krolupperová

Moc hezká a poučná knížka.

18.01.2016 5 z 5

Tlukot a bubnování Tlukot a bubnování Jan Jirků

Trochu horor :o)

10.01.2016 4 z 5

Tomíkovy objevy Tomíkovy objevy Gerard Grée

(Komentář maminky a tatínka - pozor, jsou tam chyby. Vznikly zřejmě při překladu. Zpracované je to moc hezky.)

01.11.2015 3 z 5

Stín a jeho kluk Stín a jeho kluk Lenka Krbcová

Trochu se to motá pořád dokola. Asi abychom si užili ty obrázky nebo co. Nápad je pěkný, ale knížka nic moc.

31.07.2015 2 z 5