Vynálezce Alva

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Je libo raketobrusle, přenášedlo, létající samočistící maxibubliny nebo robota, který za vás uklidí zahradu? Alva si ví rady se vším. S tímto vynálezcem se rozhodně nudit nebudete! Vynálezce Alva je brýlatý kluk – rozcuchaný neposedný zrzek, toužící po technických vymoženostech třetího tisíciletí. Jméno Alva „zdědil“ po svém slavném předchůdci T. A. Edisonovi. Jako každý génius je nadán nezměrnou fantazií a tvořivostí, které ve spojení s jeho nepraktičností a zmatkářstvím vedou k nečekaným zápletkám a ještě nečekanějším rozuzlením. S dvojicí sourozenců Filipem a Denisou tvoří nerozlučnou partu kamarádů, která zažívá neuvěřitelná dobrodružství ve škole i mimo ni. Náš příběh začíná první školní den… Bohatě ilustrované vtipné příběhy podle televizního večerníčku, pro malé i velké....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214313/vynalezce-alva-kJv-214313.jpg 4.351
Série

Vynálezce Alva 1.

Žánr
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Česká televize
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (15)

Kniha Vynálezce Alva

Přidat komentář
Barabora
03. dubna

Není to můj šálek kávy, ale celkem dobrý.

Herda
14.09.2020

Kniha se mi moc líbila. Četl jsem ji celé prázdniny a teď na začátku třetí třídy budu číst druhý díl. Četl jsem pomalu, protože jsem některým slovům moc nerozuměl. Tak jsem je hledat na počítači nebo mi je někdy vysvětlil taťka. Takové knihy mě baví.


Namiš
20.04.2020

Ta kniha se mi líbí je to dobrodušství .

Taťka Hraboš
15.07.2019

Už jsem četl lepší dětské knížky. Tady mi to připadalo všechno jaksi moc prvoplánové - prostě do té knihy nacpeme co nejvíc bláznivin, to se dětem bude líbit (a soudě podle mých dvou synů tenhle model funguje). Na druhé straně proč ne, je to kniha pro děti a ne pro dospělé. Ale znám mnoho autorů a knih, kteří do svých - také zábavných - knížek dokáží dostat mnohem víc - morální ponaučení, hluboké myšlenky, zajímavé informace ...

Pitíčko114
26.04.2019

Výborná knížka s dobrým příběhem.

Emily82
12.02.2019

Parádní kniha. Syn ji miluje a jelikož se mi líbí taky, nevadí mi, že se uspávání protáhne. Kniha milá, vtipná, kouzelná.

Agynek
24.10.2018

kniha je vážně skvělá

jfialova
14.10.2018

Dětem se kniha líbila, mají rády i animovaný seriál. Mně tam vadí, jak jsou Denisa s Filipem pořád takoví napůl otrávení a remcají. Že by příprava na pubertu? :-) Určitě ale kniha patří k tomu lepšímu z dětské literatury.

1