Terezk-a Terezk-a komentáře u knih

Dokonalá žena je blbka! Dokonalá žena je blbka! Anne Girard

Některé kapitoly jsou naprostá blbost, jiné vám zvednou sebevědomí, nebo si uvědomíte, že v tom nejste sama.

30.03.2014 3 z 5

Umění slovní sebeobrany - Nejlepší techniky všech dob Umění slovní sebeobrany - Nejlepší techniky všech dob Matthias Pöhm

Užitečné rady pro slovní sebeobranu :) Vše je napsané krátce a výstižně. Autor každou metodu popisuje pomocí příběhu ze života :)
Velmi užitečné odpovědi :)

14.01.2014 5 z 5

Vítejte na onom světě Vítejte na onom světě Tonya Hurley

Určitě pro menší věkovou kategorii.
Příběh mě neoslovil.

26.12.2013 1 z 5

Jedu dál Jedu dál Blanka Matragi

Krásně napsaný životopis paní Blanky Matragi. Žádné nudné kapitoly nebo zdlouhavé povídání . V knize jsou krásné obrázky a zajímavé ukázky z jejího života. Tento životopis doporučuji, pokud vás zajímá moda :)

26.12.2013 5 z 5

Angličtina – věty a fráze pro každou situaci Angličtina – věty a fráze pro každou situaci Jiří Olšovský

Pro každého kdo si chce zlepšit mluvenou angličtinu :)
Užitečné a jednoduché věty, které se běžně používají :)

30.10.2013 4 z 5

Horory na dobrou noc 2 Horory na dobrou noc 2 Anthony Horowitz

Myslím že příběhy nejsou HORORY, ale spíše napínavé historky, které se rychle a pohodlně čtou, určitě nenudí a zjištění na konci je vždy zajímavé :)
Doporučuji

07.09.2013 4 z 5

Tátův malý andílek Tátův malý andílek Shani Petroff

Kniha je pěkná ale pro menší věkové kategorie. Sci -fi příběh kde mizí lidi a vracíte se v čase.
Mě tato kniha už nebavila, ale někomu se určitě bude líbit :)

07.09.2013 3 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Moc pěkná knížka. Děj určitě nenudí je stále zajímavý a romantický .

07.09.2013 5 z 5

Královna plesu Královna plesu Robert Lawrence Stine

V každé kapitole aby byla jedna vražda se jen tak nevidí :D Jinak super kniha .

12.07.2013 4 z 5

Zpověď jednoho děvčete Zpověď jednoho děvčete Alžbeta Hulová

Kniha s poutavým dějem, nešlo se odtrhnout a pořád mě něco překvapovalo. Skvělá knížka o osudech mnoha lidí! :)

12.07.2013 5 z 5

Tento díl jsem četla jako poslední a zdál se mi nejslabší. Nebyl špatný nebo tak nudný, ale že nebyl po celou dobu tak zajímavý jako předchozí díly.. Ale rozhodně stál za přečtení
!

28.06.2013 5 z 5

Zase skvělá kniha! Určitě doporučuji mladým dívkám! Přečteno jedním dechem... Kniha je velmi čtivá a realistická :)

21.06.2013 5 z 5

Pod hrozbou smrti Pod hrozbou smrti Scott Siegel

Tyto knihy !

18.06.2013 5 z 5

Nůž Nůž Robert Lawrence Stine

Nejlepší napínavé knihy které jsem četla !

18.06.2013 5 z 5

Jíme zdravě a dobře - Ottova encyklopedie Jíme zdravě a dobře - Ottova encyklopedie Karen Sullivan

Určitě velmi užitečná encyklopedie, kterou by si měl každý přečíst. Mnoho rad i jak živit děti. Příjemné čtení do kapsy.

12.06.2013 4 z 5

Příručka přežití pro holky (které nejsou včerejší) Příručka přežití pro holky (které nejsou včerejší) Charlotte Grossetête

Tato kniha mě moc nezaujala. Všechny rady o kterých se psalo jsou všeobecně známé a nudné . Ničím mě neoslovila, ani nepřekvapila ..

12.06.2013 3 z 5

Temnota Temnota Lynn Beach (p)

Není co dodat. Prostě skvělá !

12.06.2013 4 z 5

Posedlá Posedlá Lynn Beach (p)

Miluji všechny knihy Stopy Hrůzy, ale tato je opravdu skvělá !

12.06.2013 5 z 5

Portréty Praktický průvodce kreslení Portréty Praktický průvodce kreslení Barrington Barber

Kniha je krásná, jsou v ní zajímavé rady, ale má málo stránek.

12.06.2013 3 z 5

Velká kniha anatomie pro výtvarníky Velká kniha anatomie pro výtvarníky Barrington Barber

V knize je sice mnoho krásných obrázků, ale to je asi tak vše. Žádné užitečné rady a fígle na kresbu v knize nejsou.