terezie1121 terezie1121 komentáře u knih

Jak být šťastný - Dvanáct nemorálních rad Jak být šťastný - Dvanáct nemorálních rad Halina Pawlowská

Kniha nebyla žádná pecka, ale některé pasáže byly úsměvné. Nebyla nejhorší.

23.02.2024 3 z 5

Zpupnost Zpupnost Adriana Krnáčová

Kniha mě začala chytat až hodně za polovinou. Mnoho postav, mnoho zbytečných detailů, osobně jsem se špatně orientovala v celém ději.

12.11.2023 2 z 5

Příhody venkovského lékaře Příhody venkovského lékaře Michael Sparrow

Pěkná kniha, čtivá, jen místy poněkud nesrozumitelná. I tak však doporučuji přečíst.

30.09.2023 4 z 5

Chlapec se srdcem mého syna Chlapec se srdcem mého syna Věra Řeháčková

Knihu jsme četli s mamkou a byla tak čtivá, že jsme ji zvládli za tři dny. Dechberoucí námět, žádné nudné části, prostě "fakt super" kniha, jak by klučina řekl.

09.08.2023 5 z 5

Volání mrtvých Volání mrtvých Rebecca Netley

Pro mě absolutně nejlepší kniha z žánru hororů. Upoutala mě od první strany, žádné nudné chvíle, napětí pořád. Časem přečtu znovu.

08.08.2023 5 z 5

999: Příběh žen z prvního transportu do Osvětimi 999: Příběh žen z prvního transportu do Osvětimi Heather Dune Macadam

Až příliš smutná kniha popisující tvrdou realitu holocaustu. Toto by měla být povinná četba všech, aby nikdo nikdy nezapomněl.

19.07.2023 5 z 5

Sbohem, přízraky Sbohem, přízraky Nadia Terranova

Kniha je sama o sobě docela o ničem. Holka uvnitř ženy která se stále nedokáže přenést přes minulost, kdy ztratila otce. Číst se dá, ale to je asi tak vše.

06.07.2023 3 z 5

Chlad Chlad Scott Carson (p)

Kniha mě dost zaujala, mám ráda podobnou literaturu. Líbila se mi dost.

05.06.2023 3 z 5

Humorné příhody očima odvážného otce Humorné příhody očima odvážného otce M. M. Cabicar (p)

Kniha se dala číst, i když mě příliš nepobavila, jak autor slibuje. Některé části jsou úsměvné, ale ne natolik, aby se u toho člověk musel zamknout "za čtvery polstrované dveře".

05.05.2023 2 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

Sice mě tak trochu mrzí určité zbytečně zdlouhavé části které jsou v podstatě o ničem, ale jinak je to velmi zajímavá kniha s parádně propracovaným dějem. Moc se mi také líbí jak autorka dokázala živě a barvitě popisovat různá místa, lokality a také děje.

23.11.2022 4 z 5

Sídlo hrůzy Sídlo hrůzy Lee Mountford

Kniha mě už od prvních stran velmi rychle pohltila a nepustila až do konce. Moc se mi líbí že se autor nikde zbytečně nezdržuje nepodstatnými detaily a že v podstatě zcela chybí nudné a zdlouhavé části o ničem. Rozhodně doporučuji.

23.11.2022 5 z 5

Opět velmi vtipná kniha, stejně jako její první díl. Dědula mě ani tentokrát nezklamal, i když některé části zněly až příliš neuvěřitelně a to i na smyšlený příběh. Ale i tak oba palce nahoru.

24.10.2022 4 z 5

Srandovní kniha která pobaví a je psána přirozeně čtivým způsobem.

24.10.2022 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, i když některé části, zejména ty historické, se mi občas zdály poněkud zdlouhavé. Ale jinak se autorovi tato kniha opravdu povedla.

05.09.2022 4 z 5

Slepičí polévka pro milovníky koček Slepičí polévka pro milovníky koček Jack Canfield

Moc hezké příběhy, leč občas smutné. Tato kniha je ta pravá pro opakované přečtení po nějaké době.

05.09.2022 5 z 5