terezcz terezcz komentáře u knih

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Ma prvni severska detektivka. Jsem rada, ze Stribrna cesta je prvni, protoze se po jejim precteni, tesim na dalsi a dalsi knihy ze Skandinavie. Za mne palec nahoru:-)

21.02.2020 4 z 5

Dobří lidé v dobách zla Dobří lidé v dobách zla Svetlana Broz

Po precteni druheho pribehu se mi draly slzy do oci. Je skvele jak lide v dobach zlych, zustavaji lidmi a jsou dobrosrdecni.

28.09.2019 5 z 5

Šógun Šógun James Clavell

Nenechte se odradit mnozstvim stran. Kniha je ctiva, pusobiva, krasne predstavuje dobu i zivot v zemi vychazejiciho slunce, v zemi kde vladl Sogun.

28.09.2019 5 z 5

Žluté oči vedou domů Žluté oči vedou domů Markéta Pilátová

Nedokazala jsem se vzit do deje, zacist se, premyslet. Knihu jsem prekousala jen silou vule. Nebavila me.

28.09.2019 1 z 5

Hostující profesoři Hostující profesoři David Lodge

Pro mne prijemna oddychovka ve chvilich, kdy manzel cistil zuby nasim detem. Prijemne cteni a zadny podiv, ze se to muze v zivote stat. Prijemne cteni, preji.

28.09.2019 4 z 5

Útěk z tábora smrti Útěk z tábora smrti Erich Kulka

Kniha je stejne hrdinska jako Utekl jsem z Osvetimi (R. Vrba). Obdivuji odvahu a houzevnatost, kterou p. Leder, Viktor Pestek a dalsi lide v teto knize predstavuji.
Precteno opet jednim dechem, smekam a doporucuji!!!

06.09.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Myslela jsem, ze obecne romany neni nic pro me, ale tahle kniha me dostala. Je tak hezky a citlive psana, ze jsem ji precetla jednim jednim dechem. Kdo chce prozit hezky pribeh trochu si poplakat a i trochu zasmat, tak vrele doporucuji.

31.07.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Kniha se mi libila. Asi ne tak jako Prvok, Sampon..., ale i tak ji rada doporucim jako oddechovku.

23.07.2017 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Velmi rychle prectena knizka. Absolutni oddychovka a jeste vtipna. Po narocnem dni nebo na relax cteni vyborna.

23.07.2017 5 z 5

Utekl jsem z Osvětimi Utekl jsem z Osvětimi Rudolf Vrba

Vyborna kniha. Do precteni knihy jsem byla touto tematikou nepolibena. Po precteni knihy uz patram po dalsi. Rozhodne doporucuji!!!

22.07.2017 5 z 5