Terez1601 Terez1601 komentáře u knih

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Úžasná knížka. Krásné propojení přírody a člověka, krásná přirovnání ze světa zvířat na chování lidí. Opravdu moc povedené čtení :)

11.11.2021 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Další knížka, která mě dokázala chytit za srdce..Proplétání dějových linií, smyšlený příběh o upírech, který dokázal zachránit život, to všechno mě u knihy drželo přibitou a nedokázala jsem se odtrhnout...Konec mě dostal ovšem úplně nejvíc, není moc knížek kde se skutečnou pravdu dozvíte v posledních deseti stránkách a nedopadne to tak, jak celou dobu předpokládáte, i když Vám tam nějaké věci nesedí a říkáte si, že by to mohlo ve skutečnosti být tak, jak se dozvíte na konci, ale pořád věříte tomu samému, jako hlavní postavy. Doporučuji!

27.11.2016 5 z 5

Prameny Vltavy Prameny Vltavy Petra Klabouchová

Jsem z Prachatic. Proto tedy pro mě velmi zajímavé čtení z mého okolí. Pocity budu zpracovávat asi ještě dlouho. Opravdu velmi vydařené. Doporučuji!

03.01.2022 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Jedním slovem dokonalost! Nemohla jsem se od knihy odtrhnout..Snad jediná knížka, u které vím, že si ji co nejdříve chci přečíst ještě jednou :)

01.11.2016 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Krásná kniha...zajímavý příběh, zajímavé prostředí, zajímavá doba....Vřele doporučuji!

15.12.2016 5 z 5