tereka tereka komentáře u knih

Krkavčí matka? Krkavčí matka? Veronika Hájek Hurdová

Nejvíc mě na knize zaujaly pohádky na konci knížky.

13.02.2021 2 z 5

Líbejte mě Líbejte mě Katherine Pancol

Za mě velmi těžko se čtoucí kniha, jediné + je nečekané rozuzlení. Často se mi nestává, že by mě kniha nebavila :(

08.09.2019 odpad!

Cesta - Od punku ke svobodě Cesta - Od punku ke svobodě Lukáš Vincour

Super knížka, doporučuji všem, nejen punkačům!

15.03.2019 5 z 5

Po strništi bos Po strništi bos Zdeněk Svěrák

Vyprávění Zdeňka Svěráka mám ráda, kniha je skvělá k oddechovému čtení.

15.03.2019 5 z 5

Čtenářka Čtenářka Traci Chee

Bavila mě od začátku do konce. Pohltila mě jako dlouho nic, řekla bych, že od dob Harryho a Stmívání první fantasy kniha, která mi brala dech. Doporučuji, i když konec mi přišel náhle rychle ukončen. Možná záměrně - dalo by se pokračovat.

12.03.2018 5 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Některé pasáže bych klidně vymazala, zbytečně popisné části se týkají hlavně umění.
Příběh je ale dechberoucí a vyvolává emoce.

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Anie je skvělá osoba, píše čtivě a upřímně. První kniha, kterou jsem záměrně četla pomalu, aby tolik neubývala a myšlenky si mohly sednout.

Tenkrát Svět Tenkrát Svět Lukáš Vincour

Absolutně nejlepší ekologicko veganská pohádka, o které se mi ani nesnilo. Doporučuji všem otevřeným duším.

05.03.2018 5 z 5

Zhltla jsem ji za pár dní, lačná po rozuzlení. Zůstal ve mně zvláštní pocit.
Doporučuji :)

24.11.2017 5 z 5

Máváme labutím Máváme labutím René Nekuda

Obdivuji práci René Nekudy, jsem ráda, že inspiruje lidi a dává dohromady povídky různých autorů. I když ne všechny povídky byly dle mého gusta, jako celek se mi kniha líbí.

14.11.2017 4 z 5

Feťák Feťák William Seward Burroughs

Knihy tohoto typu mnou vždy zacloumají, ani teď to nebylo jinak. Jde o tak realistickou výpověď, že se vám během čtení dělá blbě, když jste citlivější na toto téma. Doporučuji všem, zejména adolescentům.

11.11.2017 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Pro mě absolutní nadšení, přečteno s úsměvem na rtech i hlasitým smíchem, přečteno jedním dechem.
První kniha, která mě přinutila psát si poznámky na okraje.
Zamilovala jsem si i její vazbu, obrázky a každé P.S.

05.11.2017 5 z 5