_suvička _suvička komentáře u knih

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Stejně jako první díl jsem i druhý přečetla jedním dechem, pobavila jsem se a jsem ochotna si knihy klidně přečíst znovu. Měla jsem pocit, že mi někdo promítá film, jak živě jsem si vše vybavovala. Skvělé!

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

U knížky jsem se bavila a neustále si přemítala v hlavě to, jak všichni říkají, že dnešní mládež je zkažená. :D Zajímavý a čtivě psaný pohled na tehdejší dobu zase z jiného úhlu pohledu :D

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Knížka opravdu pobavila...Neustále jsem se u ní usmívala a jelikož "vypravěčka", která píše deník, mi je věkem blízká, tak jsem se báječně dokázala vžít do její role. Živě jsem si dokázala představit vše, co popisovala. Skvělá knížka a její pokračování také.

Bubble Bubble Anders de la Motte

Za den přečteno! Nemohla jsem se dočkat závěrečného dílu a rozuzlení všeho. Nejenže má hlavu zamotanou Henke, ale u třetího dílu i čtenář mnohem více než předtím. Nevím, co víc k tomu napsat. To se prostě musí přečíst celý a věřte, že to jde jedním dechem. Napětí a akce od začátku až do konce a stejně zase zavírám knížku s otevřenou pusou dokořán.

11.04.2014 5 z 5

Hra Hra Anders de la Motte

Netušila jsem, co od knihy čekat a po jejím objednání mi docela dlouho ležela na skříni. Autora jsem neznala, ale kniha mě čímsi lákala, nevěděla jsem, co očekávat, tak jsem se pustila do zcela neznámého čtení. Čím více jsem četla, tím více jsem byla vtažena do děje. Nedokázala jsem se od knížky odpoutat a ke konci mi autor vyrazil dech. Ihned jsem pátrala po druhém dílu do kterého jsem se pustila s nadšením a znovu nezklamal. Vynikající kniha!!

Utrpení knížete Sternenhocha Utrpení knížete Sternenhocha Ladislav Klíma

Někdy si připadám jako úchyl, ale tenhle typ literatury mám prostě ráda. =)

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Kniha je jak vzrušující, tak i svým způsobem poučná, protože přesně, jak se tam píše. Plno lidí si při představě BDSM myslí, že je to něco jako násilí, ale není, což je tam hezky vysvětleno. Ráda si přečtu další díly. Jen mě tak napadla při čtení otázka, zda si to teda autorka knihy sama zažila, když o tom ve své knize psala? Kdyby to nezažila, tak by si v knize protiřečila, když si to člověk nejdřív musí zažít, aby o tom mohl psát. =)

05.03.2014 4 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

V jistých pasážích jsem až tajila dech...při představě, že se něco takového doopravdy může stát mi až běhal mráz po zádech...úžasná kniha, ráda bych se dočkala nějakého pohodového pokračování..

Ranč u dědečka Ranč u dědečka Táňa Keleová-Vasilková

Odpočinkové čtení, přesně takové při kterém člověk nemusí přemýšlet, ale ani trocha toho napětí tu nechybí. Krásná kniha!

Buzz Buzz Anders de la Motte

Druhý díl mě nutil ještě více přemýšlet. U prvního dílu jsme se se vším teprve seznamovali, ale u druhého už víme o co jde a můžeme celou knihu spekulovat o tom, zda je za tím vším zase ONA a HP je ovládán, i když si myslí, že ne. I u druhého dílu jsem celou knihu hltala a čím více jsem se blížila konci, tím mé napětí rostlo. A stejně mě zase na konci autor dostal. Klepu se na třetí díl, jak malé dítě na čokoládu.

Nenechám si tě vzít Nenechám si tě vzít Ladislav Muška

Skvělá knížka přečtena jedním dechem. Jak sám autor na konci knihy píše, tak v porodních bolestech této knížce v podobě finančního rázu pomohl na svět i obecní úřad Velké Žernoseky. Možná proto jsem měla to štěstí a ke knížce se dostala jako jedna z prvních, když spatřila světlo světa. Jsem za to ráda, protože bych na knížku nejspíš nikdy nepřišla, jinde jsem ji neviděla. Děj se odehrává v okolí, proto jsem si mohla živě představit dané situace, i když se to chvilkama od reality trochu lišilo. Každopádně doporučuji.