SteoSG SteoSG komentáře u knih

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Vyrazne citatelnejsia ako predchadzajuci diel. Aj napriek tomu, ze vrah je znamy od zaciatku, neubera to na napinavosti knihy. Uchyl riadne uchylny a poriadne pripraveny na kazdu svoju akciu. Menej Erikynych osobnych traum. Orientovanie postav ... :) je to omnoho lepsie, dokonca aj trochu tvrdsieho XXX. Pan Bryndza asi cita recenzie aj tuna. :D

05.06.2018 5 z 5

Čtrnáctá kolonie Čtrnáctá kolonie Steve Berry

Slabsi odvar predchadzajucich. Riesi sa tu studena vojna + roudtrip dvoch ... neviem ako ich rychlo nazvat (ps. postihnutych???) AGENTOV KGB za pomstou :) a snaha ich zastavit ci uz Malone a spol alebo TA druha strana. Ako inac nazvat AGENTOV, ktori nepoznaju MODERNE TECHNOLOGIE a kedze nemame co prave na praci podme vyhodit nieco v USA/SSA do vzduchu pomocou at. bomb?!? :D

15.05.2018 2 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Tak asi takto: bolo to tazke ... docitat. Napinavost 2z5, predvidatelnost 5z5, rozhohovory blablabla 2z5, nejake tajomno-lustenie sifier 2?, postavy asi ako v tom vtipe sem je.nime zelenu,sem hnedu,sem ciernu ... 2z5, popis miest a prostredia 5z5 a takto by sme ju mohli rozoberat dalej ale vysledok je stale ten jeden a to SLABOTA!!! Nieco je zhnite v tvorbe Dana! Ide to smerom ... zlym. :(
Po precitani najnovsich prispevkov zacinam rozmyslat, ci sa jedna o tu istu knihu, ktoru som cital aj ja. Tento Brown nesiaha "starsim dielom" ani po ...! Rano vstane a vyriesi problem ludstva, odkial prislo a kam smeruje! :D Otvorit oci, priamo hlad, pochodooom ... zbohom. TOTO UZ NIE JE BROWN!!!

05.05.2018 2 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Akurat mi vadili tie jej depresivne stavy: skoro stale chlastanie+lieky a samovrazedne myslienky. Nema autor nejake psychicke problemy?!?

25.03.2018 4 z 5

Vzpoura oceánů Vzpoura oceánů Frank Schätzing

Zatial za prvych 150 stran musim dat 5*. Najprv ma zamrazilo pri pocte stran knihy, ale kniha sa cita sama. Postupne vtahovanie do zatial napinaveho deja, ktory sa otvara pred citatelom. Odborne veci podane citatelne, takze ziadne preskakovanie zatial nehrozi. Po precitani doplnim. Uz musim utekat citat!!!

Skvelaaa kniha!!!
Dobrodruzstvo, napatie, akcia, mnozstvo vedeckych informacii, ....
Postavy: Dobri / Zli a ... Ini. :)

Este jeden aktualny dialog z knihy:
„Copak jste slepý? Úplně jste zblbnul nebo co? Nechápete, co by se stalo, kdyby Amerika tuhle bitvu nerozhodla ve svůj prospěch? Každý jiný, kdo by ji vyhrál, by nám okamžitě uštědřil porážku.“
„Nejde přece jen o Ameriku! Jde o celý svět.“
„Svět je Amerika!“

Tak asi tolko. :D *****

25.03.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Takze ...! Ako uz bolo spomenute: gay (neratam patologa) je v kazdej jeho knihe. Uz je tam aj dost B&W. Namet na knihu som uz niekde videl/cital. Na Divku v ledu stale nestaci. Ale citatelne.

25.03.2018 4 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Precitane. Nebolo to az take ako sa to ospevuje. Co uz. Hviezdicky hlavne za spomienky na 80'.
Inak tam na zaver chyba:"...a vsetci zili stastne az pokial nepomreli." :)

19.03.2018 4 z 5

Elénium Elénium David Eddings

NEODPORUCAM!!!

18.10.2017 odpad!

Výprava do Měsíčních hor Výprava do Měsíčních hor Mark Hodder

Je to dobre, citatelne ale ma to svoje ALE... Slabsie oproti 1 a 2 ale udrzi citatela pri knihe.

30.09.2016 5 z 5