speciale88 speciale88 komentáře u knih

Dárek na rozloučenou Dárek na rozloučenou Teresa Driscoll

Smutné, dojemné, zajímavé. Recepty sem přeskakovala, ale na konci sem se vrátila a každý jednotlivý přečetla. Dalo by se z toho něco vybrat a ukuchtit.

06.03.2019 3 z 5

Ve stínu trůnu Ve stínu trůnu Elizabeth Fremantle

Knihy s historickou tématikou mě strašně baví takže za mě super.

06.03.2019 5 z 5

On On Carey Heywood

Oddychová četba při, které člověk nemusí nějak přemýšlet. Dopředu daný konec, jelikož takový příběh jinak nekončí.Dobré ale dvakrát si to nepřečtu.

06.03.2019 2 z 5

Ona Ona Carey Heywood

06.03.2019 2 z 5

Kronika rodu Medicejů 3 - Dědictví klanu Kronika rodu Medicejů 3 - Dědictví klanu Rainer M. Schröder

Jelikož jsem se k prvnímu dílu zatím nedostala nemohu soudit který díl je lepší, ale jak druhý tak třetí mě bavil. Je zajímavé se dovědět zase něco z historie z jiného úhlu jiné rodiny.

11.01.2019 5 z 5

Kronika rodu Medicejů - Kmotr z Florencie Kronika rodu Medicejů - Kmotr z Florencie Rainer M. Schröder

11.01.2019 5 z 5

Limonov - Deník ztroskotance Limonov - Deník ztroskotance Emmanuel Carrère

Knihou mi trvalo se prokousat hodně dlouho za mě nic moc nezáživného. Některé pasáže mě bavili ale bylo tam více nudy než akce.

11.01.2019 3 z 5

Kdo se směje naposled Kdo se směje naposled Arjuna Ardagh

Zajímavá kniha nikdy sem nic podobného nečetla. Trochu mi trvalo se tím prokousat ale nakonec jsem ji přečtla celou.

11.01.2019 3 z 5

Versailles – Králův sen Versailles – Králův sen Elizabeth Massie

A dál????

11.01.2019 4 z 5

Královnin gambit Královnin gambit Elizabeth Fremantle

Kniha se mi líbila.

08.09.2018 5 z 5

Krámek s kouzly Krámek s kouzly James R. Doty

Kniha mne bavila. Za mě doporučuji přečíst jsou v ní zajímavé informace.

08.09.2018 4 z 5

Encyklopedie psů Encyklopedie psů Esther Verhoef Verhallen

Krásné fotky, kniha plná zajímavých informací.

Atlas psů do kapsy Atlas psů do kapsy Bruce Fogle

Užasné zpracování plné hezkých fotek.

Kolumbova záhada Kolumbova záhada Steve Berry

Kniha mě bavila. Měla zajímavý děj, který mě ihned vtáhl do děje. Za mě doporučuji.

18.07.2018 5 z 5

Římská Madona Lucrezia Borgia Římská Madona Lucrezia Borgia Jean Plaidy (p)

Bohužel jsem si v této knize nepřečetla nic nového. Díky tomu, že má kniha ještě druhý díl, který nevlastním mě to nějak nenadchlo.

18.07.2018 2 z 5

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Nepobavila mě tak jako 50 stínů Evy, ale taktéž dobrá kniha.

18.07.2018 4 z 5

Padesát stínů Evy Padesát stínů Evy Rossella Calabró

U této knihy jsem se opravdu od plic zasmála. Některé pasáže mě dostali. Zajímavá kniha.

Mauglí Mauglí Rudyard Kipling

Pohádková klasika, chlapeček z džungle vychováván vlky. Krásná dětská knížka i pro dospělé.

18.07.2018 4 z 5

Život Ruth Život Ruth Donald McCaig

Mě se tato kniha líbila. Četla se mi lehce. Možná proto že Jih proti Severu ještě nemám přečtený a nemám s čím porovnávat. Každopádně je tam popsané dětství Scarlett a celý život a životní útrapy chůvy Ruth. Za mě dobré.

19.06.2018 5 z 5

Přemysl a Libuše Přemysl a Libuše Sofie Podlipská

Jelikož jde o jmenovkyni musela sem si přečíst. Navíc trocha té české historie neublíží nikomu ba naopak.

31.05.2018 5 z 5