sokolí oko sokolí oko komentáře u knih

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Kdo pochází z vesnice, tak tam spoustu lidí pozná. Velice čtivá kniha.

Mlýn na mumie Mlýn na mumie Petr Stančík

Jedna z nejlepších knih které jsem četl. Doporučuji.

02.02.2020 5 z 5

Pravomil aneb Ohlušující promlčení Pravomil aneb Ohlušující promlčení Petr Stančík

Kniha která se stala mojí nejoblíbenější. Stančík je pro mne jeden z nejlepších českých autorů a domnívám se, že touhle knihu dosáhl vrcholu. Nedokážu si představit, že by ji dokázal překonat. Ale kdo ví??? Rád se nechám překvapit......každopádně se u mne zařadila ke knihám, které si musím každý rok přečíst. Děkuji.

04.02.2024 5 z 5

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Suprová kniha. Ta doba musela být strašná.

18.11.2014 5 z 5

Ve vodě na suchu Ve vodě na suchu Rudolf Krautschneider

Další skvělá kniha od, alespoň pro mne, nepřekonatelného autora. Z každé jeho knihy si něco odnesu.

26.04.2023 5 z 5

Poslední šumavská pastvina Poslední šumavská pastvina Martin Sichinger

Po přečtení popisku na knize o čem je, jsem se hrozně těšil. Nakonec se děj s popiskem moc neshodoval. Velké zklamání.

02.02.2020 1 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Krása a obdiv. Až má člověk chuť nazout pohorky a vyrazit.

02.02.2020 4 z 5

Důmyslný rytíř don Quijote de la Mancha I. Důmyslný rytíř don Quijote de la Mancha I. Miguel de Cervantes y Saavedra

Čte se docela dobře. Chvílemi mě ale vadila častá kolísávost příběhu. Chvíli dobrý a chvili to stojí tak nějak za nic. Přečten zatím jen první díl. Uvidíme jaký bude druhý.

18.11.2014 3 z 5

Paměti katovské rodiny Mydlářů 1. Z magistra medicíny pacholkem katovým Paměti katovské rodiny Mydlářů 1. Z magistra medicíny pacholkem katovým Josef Svátek

Nádhera. Až to někdo zfilmuje jako historický seriál bude pecka :-)