Sliy Sliy komentáře u knih

Ty Ty Caroline Kepnes

Kniha není špatná, ale asi ji ublížil překlad.
Jedna z mála situací, kdy se mi seriál líbí víc než kniha. Přijde mi to tam víc promyšlené.

15.05.2024 3 z 5

Skinheadi Skinheadi John King

ke skinheadům toho moc nevychází a když už - dělají z nich cápky co se jen rádi rvou a mají holé hlavy.
Tohle je moc milá knížka, která ukazuje že skinheadi jsou vlastně dost v pohodě lidi a mají srdce!
hvězdička navíc za tipy na skvělé kapely a písničky.

15.05.2024 5 z 5

Sbohem, a díky za ryby Sbohem, a díky za ryby Douglas Adams

Nevím jak ostatním, ale s prvním dílem je to pro mě nejlepší díl !
Ta kapitola, kde povídá "co se stalo se všemi ostatními " - Boží !

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Perks, Wow..
kniha, kterou prostě musím mít.
Nečetla jsem ji sice v češtině, ale v originále ... a bylo to skvělý !

06.02.2014 5 z 5

Tři kamarádi Tři kamarádi Erich Maria Remarque (p)

Miluju Remarqua.. a Tři kamarádi jsou skvělí !
Zahnali nudu, první týden na intru.

06.02.2014 4 z 5

Klikař Klikař Michael J. Fox

Tyjo tohle je tak strašně hezká knížka!
Michael J. Fox umí skvěle vyprávět a je vidět že si něco prožil než začal psát knihy.
Doporučuji všude kde chodím!

15.05.2024 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Knihu úplně nemůžu srovnávat s prvním dílem, protože jsem ho četla asi tak před 14 lety... ale teď to byla taková milá připomínka, že tahle série vlastně existuje. (Kdyby to autorka vydala dříve asi by o to byl i větší zájem. Prostě už jsme vyrostli)
Kniha se čte velmi dobře, přečetla jsem ji hodně rychle. Uznávám, že spoustu jeho myšlenek se opakuje - ale není to tak i ve skutečnosti?
Líbí se mi, že jsou zde i vzpomínky a dozvíme se tak i něco o zbytku jeho rodiny. Pokud si to pamatuju dobře - Bella jen adorovala Edwarda. V téhle knize se dozvíme i něco navíc a dokážeme si tak lépe představit jeho rozpolcenost - chci jí ale neměl bych ji mít.

a přidávám se tady ke komentářům - knize hodně ublížil překlad. Vypadá to jako rychle upečený překlad aby se to honem honem mohlo vytisknout. škoda.

15.05.2024 3 z 5

Partnerské přešlapy - Šílené historky ze života Partnerské přešlapy - Šílené historky ze života Klára Sýkorová

Některé příběhy by měli zůstat jen na blogu a v příspěvcích na sociálních sítích...

10.05.2022 2 z 5

Restaurant na konci vesmíru Restaurant na konci vesmíru Douglas Adams

Další ze skvělých dílů Průvodce!!