Sirael Sirael komentáře u knih

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Výborná odlehčená věc u které se člověk pobaví za všech okolností, tím spíš když jako já - pracuje na zámku :)
Jsem natěšená až otevřu další díl, protože tohle dílko mne nutilo se nahlas smát i v nemocnici :3

28.05.2017 5 z 5

Zelený lučištník Zelený lučištník Edgar Wallace

Tato kniha mě od Edgara Wallace bavila asi nejvíce,a to ať to beru ze strany postav,zpracování,spádu i atmosféry - jak už bylo řečeno - prostě v celku docházím k tomuto názoru - velice pěkná kniha!

29.06.2012 5 z 5

Zab mě prosím: necenzurovaná historie punku Zab mě prosím: necenzurovaná historie punku Legs McNeil

To nejryzejší, co jsem k tomuhle tématu zatím četla.

02.09.2019 5 z 5

Letní rytíř Letní rytíř Jim Butcher

Krásná jako všechny Butcherovy.

14.10.2015 5 z 5

Písničky do kapsy Písničky do kapsy Libor Chvojka

Tak bez tohohle zpěvníku bych nepřežila!Bez něj ani ránu!Já ho miluju a vyrostla jsem s ním,sice tam chybí třeba Bratříčku nevzlikej,Tři kříže,Babička Mary,Veličenstvo Kat,Batalion a tak dále ale i tak!

Dědictví rodu Trnhoffů Dědictví rodu Trnhoffů Gareth P. Jones

Já sem na tom také tak.

Trollí vrch Trollí vrch Katherine Langrish

Velice pěkná kniha která mě moc bavila,je vtipná,napínavá,strhující...

29.06.2012 5 z 5

Tragický příběh dánského prince Hamleta Tragický příběh dánského prince Hamleta William Shakespeare

Naprosto nepřekonatelný příběh,od naprosto nepřekonatelného spisovatele s naprosto nepřekonatelnou pravdou... Ach jaký on byl génius! A nejlepší na tom všem je asi to že se s Hamletem naprosto ztotožňuji a už dlouho jsem si knihu tolik neužila jako právě tuto.

29.06.2012

Mrtvé oči Londýna Mrtvé oči Londýna Edgar Wallace

Pěkný a spletitý detektivní příběh s v celku zajímavým spádem,no co jiného také čekat od Edgara Wallace,že?

Měsíční oko Měsíční oko Libba Bray

Pěkná kniha, proč ne, ovšem dnes už by pro mne nebyla.

14.10.2015 4 z 5

Masky smrti Masky smrti Jim Butcher

Krásná jako vždy.

14.10.2015 5 z 5

Živly Calderonu Živly Calderonu Jim Butcher

Pěkná, čtivá, odráží se v ní autorův styl, ovšem postrádá jeho humor kterým hýří v sérii Harry Dresden.

14.10.2015 4 z 5

Brácha je superstar Brácha je superstar Karen McCombie

Oddechové, nenáročné, zábavné.

29.07.2013 5 z 5

Fantasmagorie: Atlas bájných tvorů, čarovných bytostí a magických stvůr Fantasmagorie: Atlas bájných tvorů, čarovných bytostí a magických stvůr Julia Bruce

Vtipně a kvalitně zpracováno.Já doporučuji.Sice tam něco chybí no ale nikdo a nic není dokonalé že?

Můj soused Ghúl Můj soused Ghúl Lisi Harrison

Asi nejlepší z dílů.

Kde je vlk, tam je hra Kde je vlk, tam je hra Lisi Harrison

Za den sem jí přečetla a je skvělá!

S příšerami v jedné lavici S příšerami v jedné lavici Lisi Harrison

Mám přečtené všechny,dost dost mě to bavilo a každému kdo to čet bych nedoporučovala ten seriál - zjistíte proč. Ale knihu rozhodně doporučuji!

Zrádné hory Dragor Zrádné hory Dragor Michaela Burdová

Tak ta je z celýho poselství nelepší!A celkově od Míši - tedy dle mého názoru.

Strážci dobra Strážci dobra Michaela Burdová

Skvělá kniha opravdu.

Upíři, démoni & spol. Upíři, démoni & spol. * antologie

Mě osobně se dost líbily třeba Rendes-vous,Poslední upír nebo například osud paní Cabanelové,a v celku mě kniha dosti bavila.