Simáček Simáček komentáře u knih

Temný ráj Temný ráj Patrick Ness

První díl se mi líbil víc, druhý byl na můj vkus takový trochu zmatený... Jsem zvědavá, jak to nakonec celé dopadne :-)

29.01.2015 4 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

,,Starej se o svého bratra, máš jen jednoho"... Někdy je tak těžké vyjít i se sourozencem co nemá postižení... Silný příběh od skvělé autorky.

29.01.2015 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Úžasné :-) ... Naprosto skvělý autor.

23.01.2015 5 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Já jsem z knihy nadšená. U mnoho detektivek se mi stává, že mi rozuzlení dojde už v půlce a pak je to jen o očekávání, jestli se mé domněnky po přečtení potvrdí, ale tady byl pro mě závěr knihy naprosto překvapující. Za mě rozhodně SUPER. :-)

02.01.2015 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Musím říct, že mě se kniha líbila a předvídatelná mi nepřišla. Naopak na konci jsem byla velmi překvapená a jsem zvědavá na 3. díl. Jen mě trochu překvapuje, co od knihy čekali Ti, co zde píší, jak jsou zklamaní.

25.11.2014 5 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Já si nemůžu pomoct, ale mě se knížka líbila. Sice byl děj chvílemi zmatený a nedotažený, ale bavila mě. Nečekejte od ní žádný velký hororový příběh, ale pro mě to místy děsivé bylo :-D. Další díly si ráda přečtu.

18.11.2014 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Celá série je neskutečná blbost. Asi jsem nic trapnějšího nikdy nic nečetla. Brak !!!!!!!!!!!

06.10.2014 odpad!

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Úžasné, fantastické, skvělé. Titulek, že je to hororový příběh je lehce matoucí a možná proto, od něj lidé očekávali více, ale mě tato kniha naprosto upoutala a nemůžu se dočkat pokračování.

06.10.2014