Simáček

Temné šílenstvíTemné šílenstvíWulf Dorn

Pro mě nejlepší díl série. Čtivá, svižná, napínavá do až do konce. Doufám, že budou další pokračování.

Němý křikNěmý křikAngela Marsons

Tak to bylo boží. Výborná zápletka a překvapivé rozuzlení. Kim byla sice chvílema na ránu, ale už teď se těším na další díl.

10.01.2017

Deníček moderního fotra 2 aneb Pánbůh mi to oplatil na dětechDeníček moderního fotra 2 aneb Pánbůh mi to oplatil na dětechDominik Landsman

Opět jsem "četla" jako audioknihu a opět mi to v podání Filipa Švarce připadalo úžasné. Možná ještě lepší jak první díl. Některé situace jsou opravdu absurdní, ale bráno s nadhledem - super :-)

Stopařův průvodce GalaxiíStopařův průvodce GalaxiíDouglas Adams

Srdeční záležitost a bez ručníku ani ránu. Hlavní je Nepropadnout panice :-D

14.08.2016

Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít dětiDeníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít dětiDominik Landsman

"Četla" jsem jako audioknihu a v podání Filipa Švarce je to úžasné :-D

14.08.2016

Bez šanceBez šanceNeal Shusterman

Tedy, pane jo. Na tuhle knihu jsem se dlouho těšila a naprosto splnila očekávání. Velmi zajímavé téma, ze kterého místy až mrazilo (zejména při popisu samotného rozpojení). Představa, že by něco takového mohlo skutečně existovat je šílená. Líbilo se mi, že děj je vyprávěn z pohledu různých postav a ty se často střídají, takže kniha má spád. Za mě plný počet a jsem velmi zvědavá, jaké bude pokračování.

11.06.2016

Hry o životHry o životSuzanne Collins

Úžasné. Velmi napínavý děj. Sympatické hlavní postavy. Jsem ráda, že jsem si napřed přečetla knihu (ta byla mnohem více kvalitní a zajímavá) a až potom se podívala na film.

22.04.2016

Pýthiiny radyPýthiiny radyErik Axl Sund

Poslední díl této trilogie rozhodně nezklamal. Závěr byl překvapivý. Jen sem myslela, že se třeba více budou zabývat těma pýthiinýma rada a celým tím společenstvím. Za mě hodnotím celou sérii velmi kladně. Líbily se mi krátké a výstižné kapitoly, bez zbytečné natahovací "omáčky". Už se těším na další díla od této dvojice.

30.09.2015

StalkerStalkerLars Kepler

Tak to je pecka. Naprosto super kniha. Ten konec mě dostal. Místy sice docela drsné a zvrácené, ale přiznejme si, že dnešní doba prostě drsná a zvrácená je. Za mě plný počet a doufám, že budou další díly této série od skvělé autorské dvojice :-)

30.09.2015

Muž jménem OveMuž jménem OveFredrik Backman

Krásné, krásné, krásné :-). Já tedy dala přednost audio podobě a musím, říct, že sice pana Vlasáka jako herce moc nemusím, ale jeho hlas byl v tomto případě naprosto dokonalý a vystihující mrzouta Ova. Audioknihu jsem zvládla během jednoho dne, a to i navzdory rychle se blížícímu zkouškovému období :-D. Já můžu jen vřele doporučit.

28.04.2015

Než jsem tě poznalaNež jsem tě poznalaJojo Moyes

Neskutečně silný příběh, ani si v hlavě nedokážu utřídit myšlenky, jaký pocit ve mě vlastně zanechal. Mám dlouho o čem přemýšlet. Pro mě zatím nejlepší autorčina kniha.

13.04.2015

Prevítovy první krůčkyPrevítovy první krůčkySimon Brett

Mě se ten druhý díl naopak líbil o trochu více než ten první. S větším miminem, bývá i větší sranda :-)

17.03.2015

Poslední dítěPoslední dítěJohn Hart

Naprosto úžasný příběh. Až do posledních stránek, jsem si ani netroufala předvídat, kdo by mohl být tím ,,špatným". Jedna z nejlepších detektivek, jakou jsem kdy četla. Klobouk dolů před autorem.

15.03.2015

Poslední dopis od tvé láskyPoslední dopis od tvé láskyJojo Moyes

Já strašně nemám ráda tyhle romantické a vztahové příběhy, ale musím říct, že tenhle mě pohltil a knihu jsem měla během dvou dnů přečtenou. Opravdu nádherný a dojemný příběh. Od autorky si určitě přečtu i další díla. A také se mi moc líbí obálka knihy. Za mě to je plný počet.

06.03.2015

PoselPoselMarkus Zusak

Opravdu krásná kniha, která dává plno podnětů k zamyšlení. Klobouk dolů před autorem.

02.03.2015

Složka 64Složka 64Jussi Adler-Olsen

Za mě je to nejlepší díl série. Naprosto promyšlené, překvapivé a napínavé. Další díl si také určitě přečtu.

27.02.2015

Vzkaz v láhviVzkaz v láhviJussi Adler-Olsen

Chvíli jsem měla pocit, že kniha nebude to pravé ořechové, kvůli náboženské tématice. Tak silná víra v boha, které všechno přehluší. Ale nakonec byla kniha velmi zajímavá a čtivá. Je až zarážející, jak snadno si lze v dnešní době obstarat velké množství identit a v ,,systému" nebýt skoro nikým.

09.02.2015

Ostré předmětyOstré předmětyGillian Flynn

Musím říct, že kdybych neměla knihu v audio podobě načtenou od skvělé paní Krobotové, tak bych ji asi dočítala s velkými obtížemi. Ne že bych byla slabé povahy, ale některé scény byly až moc ujeté. Jediné rozuzlení bylo dobré. Zmizelá se mi líbila o hodně víc.

06.02.2015

Hladový oheňHladový oheňErik Axl Sund

Napínavé jak malé gatě :-D okamžitě chci třetí díl :-). Opravdu super. Druhý díl rozhodně nezklamal.

03.02.2015

Temný rájTemný rájPatrick Ness

První díl se mi líbil víc, druhý byl na můj vkus takový trochu zmatený... Jsem zvědavá, jak to nakonec celé dopadne :-)

29.01.2015

Nejsem jako vyNejsem jako vyJodi Picoult

,,Starej se o svého bratra, máš jen jednoho"... Někdy je tak těžké vyjít i se sourozencem co nemá postižení... Silný příběh od skvělé autorky.

29.01.2015

ZabijáciZabijáciJussi Adler-Olsen

Úžasné :-) ... Naprosto skvělý autor.

23.01.2015

PřistiženPřistiženHarlan Coben

Já jsem z knihy nadšená. U mnoho detektivek se mi stává, že mi rozuzlení dojde už v půlce a pak je to jen o očekávání, jestli se mé domněnky po přečtení potvrdí, ale tady byl pro mě závěr knihy naprosto překvapující. Za mě rozhodně SUPER. :-)

02.01.2015

Podivné městoPodivné městoRansom Riggs

Musím říct, že mě se kniha líbila a předvídatelná mi nepřišla. Naopak na konci jsem byla velmi překvapená a jsem zvědavá na 3. díl. Jen mě trochu překvapuje, co od knihy čekali Ti, co zde píší, jak jsou zklamaní.

25.11.2014

AsylumAsylumMadeleine Roux

Já si nemůžu pomoct, ale mě se knížka líbila. Sice byl děj chvílemi zmatený a nedotažený, ale bavila mě. Nečekejte od ní žádný velký hororový příběh, ale pro mě to místy děsivé bylo :-D. Další díly si ráda přečtu.

18.11.2014

Padesát odstínů šediPadesát odstínů šediE. L. James (pseudonym)

Celá série je neskutečná blbost. Asi jsem nic trapnějšího nikdy nic nečetla. Brak !!!!!!!!!!!

06.10.2014odpad!

Vraní dívkaVraní dívkaErik Axl Sund

Úžasné, fantastické, skvělé. Titulek, že je to hororový příběh je lehce matoucí a možná proto, od něj lidé očekávali více, ale mě tato kniha naprosto upoutala a nemůžu se dočkat pokračování.

06.10.2014