Shinju Shinju komentáře u knih

Třída A Třída A Robert Muchamore

*(^O^)* I tenhle díl byl moc super. *(^O^)*

07.02.2015 5 z 5

Nováček Nováček Robert Muchamore

Skvělá kniha úplně mně uchvátila, dobré počteníčko!

03.02.2015 5 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Od této autorky jsem četla lepší sérii. Tahle série né, že by mě zklamala, ale hlavní hrdinka mi přišla hrozně natvrdlá.

18.01.2015 3 z 5

Šerochodec Šerochodec Kat Richardson

Je to taková oddychová detektivka. Děj se táhnul dost pomalu. Akce nic moc.

10.01.2015 3 z 5

Datum narození a jeho vliv na náš charakter Datum narození a jeho vliv na náš charakter Jitka Kadlecová

Knížka je zajímavá pro přečtení, ale spíš se hodí esoterikům, numerologům atd. Jinak „laik“ si přečte svoje datum a měsíc a může knihu odložit.

12.12.2014 5 z 5

Alice v říši divů (a taky před zrcadlem) Alice v říši divů (a taky před zrcadlem) Sarai Walker

Knížka vyprávějící o novodobém feminismu, o strastech tlustých a hubených žen. Knížka je velmi čtivá.

12.12.2014 5 z 5

Poklad Poklad Kathy Reichs

Autorka opět nezklamala. Dobré počteníčko! Je zde pár věcí, které by se mohly vytknout, ale ty neovlivnily můj celkový dojem z knihy.

26.10.2014 5 z 5

Radleyovi – Upíři odvedle Radleyovi – Upíři odvedle Matt Haig

Rodinka upírských exotů.

22.08.2014 2 z 5

Znamení démona Znamení démona Sarah Rees Brennan

Knížka nebyla špatná. Je to spíše takové Supernatural pro děti.

21.08.2014 2 z 5

Ty proti mně Ty proti mně Jenny Downham

Dávám 4 hvězdičky za otevřený konec.

07.08.2014 4 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Knížka není dějově špatná, ale nemá takový spád, střídají se tam napínavé části s nudnými a ty nudné převažují. Vůbec nemám chuť číst dlouhé pokračovaní zbývajících dílů.

04.08.2014 1 z 5

Armageddon Armageddon Thomas Sniegoski

Velmi povedená série. Všechno bylo skvěle propracované za 1) postavy jejich povahy a chovaní a za 2)prostředí. Toto všechno zaručilo absolutní vtáhnutí do děje. Nádhera všem doporučuji. :)

03.08.2014 5 z 5

Kořeny Kořeny Andrea R. Cremer

Knížka mě zklamala. Není tak dobrá jak předchozí díly ani jsem ji nedočetla. Takže o koupi dalšího dílu neuvažuji, teda jestli má vyjít další. Autorka měla zůstat jen u trilogie. První tři díly byly napínavé od začátku až do konce. Ale tento čtvrtý díl zavání nudou. Jediné co je na knize povedené, je obálka a obrázky oddělující kapitoly.

02.07.2014 1 z 5

Jméno větru I. Jméno větru I. Patrick Rothfuss