Jak mluvit s kýmkoli o čemkoli

Jak mluvit s kýmkoli o čemkoli https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148407/jak-mluvit-s-kymkoli-148407.png 4 25 4

Staňte se oblíbeným a vtipným společníkem, který bude na každé akci vždy vítaným hostem! Společenští, oblíbení, pozorní, vtipní, zajímaví, vítaní, odvážní, uvolnění... Pokud máte pocit, že některé z těchto vlastností teprve potřebujete získat, aby vaše konverzace mezi lidmi nevázla, pak je tato kniha právě pro vás. Jak se naučit vystupovat ve společnosti neznámých lidí, jak působit sebevědomě, a přesto mile a vstřícně, jak vyvolat dobrý dojem - to vše vám ukáže na jednoduchých příkladech a pomocí 92 triků autorka, zkušená odbornice na lidskou komunikaci.... celý text

Žánr:
Literatura naučná , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , CPress
Originální název:

How to talk to anyone


více info...

Komentáře (4)

Komentáře 4 Recenze 0

Edeltruda
Edeltruda
02.06.2020 5 z 5

Ze začátku mě trochu štvalo to stále se opakující schéma kapitol s historkou z vlastního života a poučením z ní vyplývající a americký způsob sebeprezentace, ale kniha za přečtení rozhodně stála. Učí totiž drobným zdvořilostem vhodných pro mnoho každodenních situací (nejen při pracovních setkání), nuancím, jak jednat s vysoce postavenými lidmi a naopak upozorňuje na zbytečná faux pas, kterých si ani nemusíme být vědomi a u druhého jimi sympatie ztrácíme.

Denuš
Denuš
21.11.2017 4 z 5

Kniha je doslova přeplněná všemožnými triky, po jejichž praktikování se následně může dostavit jistá změna. Pouhým čtením však nic nezměníte, pouze si rozšíříte vědomosti. Kniha je podle mého názoru nejvíce vhodná pro lidi středního věku pohybující se na firemních večírcích, ale různé taktiky lze upravit nebo přímo použít i v jiných situacích.


xxiixxi
xxiixxi
06.08.2016 3 z 5

Něco bylo zajímavé, něco ale v našich krajích nepoužitelné. Některé názvy kapitol byly zavádějící a obsah pak neodpovídal. Asi jsem čekala trochu něco jiného.

Shinju
Shinju
25.08.2014 3 z 5

Celkem užitečná kniha.

Štítky knihy

verbální (slovní) komunikace konverzace

Autorovy další knížky

Leil Lowndes
americká
2012  73%Jak mluvit s kýmkoli o čemkoli
1999  80%Co dělat, aby se do vás každý zamiloval
2011  69%Dejte sbohem nesmělosti!

Kniha Jak mluvit s kýmkoli o čemkoli je v

Právě čtených6x
Přečtených38x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených1x
Knihotéce14x
Chystám se číst37x
Chci si koupit11x