Jak mluvit s kýmkoli o čemkoli

Staňte se oblíbeným a vtipným společníkem, který bude na každé akci vždy vítaným hostem! Společenští, oblíbení, pozorní, vtipní, zajímaví, vítaní, odvážní, uvolnění... Pokud máte pocit, že některé z těchto vlastností teprve potřebujete získat, aby vaše konverzace mezi lidmi nevázla, pak je tato kniha právě pro vás. Jak se naučit vystupovat ve společnosti neznámých lidí, jak působit sebevědomě, a přesto mile a vstřícně, jak vyvolat dobrý dojem - to vše vám ukáže na jednoduchých příkladech a pomocí 92 triků autorka, zkušená odbornice na lidskou komunikaci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148407/jak-mluvit-s-kymkoli-148407.png 3.722
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno, CPress

How to talk to anyone

Kniha Jak mluvit s kýmkoli o čemkoli

Edeltruda

Ze začátku mě trochu štvalo to stále se opakující schéma kapitol s historkou z vlastního života a poučením z ní vyplývající a americký způsob sebeprezentace, ale kniha za přečtení rozhodně stála. Učí totiž drobným zdvořilostem vhodných pro mnoho každodenních situací (nejen při pracovních setkání), nuancím, jak jednat s vysoce postavenými lidmi a naopak upozorňuje na zbytečná faux pas, kterých si ani nemusíme být vědomi a u druhého jimi sympatie ztrácíme.

Denuš
21.11.2017

Kniha je doslova přeplněná všemožnými triky, po jejichž praktikování se následně může dostavit jistá změna. Pouhým čtením však nic nezměníte, pouze si rozšíříte vědomosti. Kniha je podle mého názoru nejvíce vhodná pro lidi středního věku pohybující se na firemních večírcích, ale různé taktiky lze upravit nebo přímo použít i v jiných situacích.

xxiixxi
06.08.2016

Něco bylo zajímavé, něco ale v našich krajích nepoužitelné. Některé názvy kapitol byly zavádějící a obsah pak neodpovídal. Asi jsem čekala trochu něco jiného.

Shinju
25.08.2014