Shanny Shanny komentáře u knih

Kde končí duha Kde končí duha Cecelia Ahern

Podle knížky byl natočen i film "Love, Rosie", který bude mít v USA premiéru na podzim 2014. Jsem zvědavá, jaký bude (tedy pokud se u nás dostane do distribuce ;) ). Volba hlavních představitelů je docela zajímavá.

08.07.2014

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Nu, špatné to nebylo, ale že by mě to nějak chytlo. Něco mi tam prostě chybělo. Ale jinak fajn počtení na víkend.

24.03.2014 3 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Tak tohle byla síla, emotivní, pesimistické a při tom krásné. Přesně ten typ knihy, kterou když dočtete, tak vás napadne jen WOW.

19.03.2014 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Tak tahle knížka stála vážně za to. Krásna. Četla se opravdu "easy". Jsem zvědavá na druhý díl, který je psaný z pohledu Lucase.

01.02.2014 5 z 5

Půlnoc je osamělé místo Půlnoc je osamělé místo Barbara Erskine

Souhlasím s Vladka2104. Knížka mě nějak nechytla. Pořád meleme a meleme, nic moc zvraty. Lehce hororový nádech bylo pro mě jediné vytržení. Každopádně knihu nezatracuji, jen to jednoduše nebylo dle mého gusta ;) B. Erskinová je výborná spisovatelka.

29.05.2013 2 z 5

Dary bohyně Isis Dary bohyně Isis Traci Harding

Podobné knihy patří k mým oblíbeným - tajemno, mystično, několik časových úrovní, propletené dějové linii, pohled do historie i lásku - to vše v knize najdete. Kniha mě chytla, přečetla jsem ji se zájmem jedním dechem. Ale musím přiznat, že pro mě to bylo nadpřirozené až moc. Každopádně pochvala autorce, která se opravdu vyzná v tom, co dělá.

18.03.2013 4 z 5

Půlnoční zpověď Půlnoční zpověď Candice Proctor

Tato knížka má čestné místo v mé knihovně, a to se moc knížkám nestává :)

Zpěv sirény Zpěv sirény Candice Proctor

Veliká škoda, že se u nás nedočkáme vydání dalších dílů této série ;(

Noc v ráji Noc v ráji Candice Proctor

Vůbec první kniha, kterou jsou od Candice Proctor četla, kniha, která mě hned lapila a už nepustila ;) Pěkně počteníčko.

13.03.2013 5 z 5

Smaragdové objetí Smaragdové objetí Shannon Drake (p)

Od S. Drakeové jsem toho zatím moc nepřečetla. Ale po přečtení této knihy mrknu i na další. V případě tohoto románu mě zaujal především tajemný nádech, který z něj čiší. Ať se jedná o prostředí, kde se odehrává, nebo o zápletku jako takovou.

13.03.2013 3 z 5

Růže a krokvice Růže a krokvice Renata Štulcová

Moc povedená knížka. Sice jsem ji našla v oddělení pro mládež, ale pobaví i dospělé. Pohled do české historii, který nenudí, ale naopak přitáhne vaší pozornost. Přečteno jedním dechem. Historické osobnosti, které známe jen z učebnic, zde vystupují jako normální lidé se svými každodenními starostmi a radostmi. Navíc se děj točí kolem jednoho dobrodružství s tajemným nádechem, radost číst. Velkým plus jsou také hezké ilustrace.

12.03.2013 5 z 5