Sarkak94 Sarkak94 komentáře u knih

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Ach jo vůbec se mi nechce loučit s Maddison a Bishopem. Já tuto sérii prostě zbožňuju a jsem ráda, že jsem se po takové době do ní pustila. Nevím, na co přesně autorka u psaní myslela, ale sakra by mě to zajímalo. Toto je přesně ten typ knih, které buď to milujete, nebo naopak nenávidíte. Já patřím do té skupiny, která tomu úplně propadla, takže asi nebudu tak úplně normální. Miluju to!
Amo prostě umí zkombinovat napětí, drama, násilí, sex, vraždy, zvrhlost, romantiku tajemno, humor tak aby to v celku fungovalo.
Kniha se opět četla sama a stránky jsem jen hltala. Začátek byl pro mě tak šílený, že mi i slza ukápla. Ano Madison provedla hloupost a to pořádnou, ale to jak se k ní pak choval Bishop bylo hrozný….. No a ke konci jsem zase málem zažila infarkt, protože jsem si říkala, proč? No chvilku mi trvalo, než mi došlo, co se tam vlastně stalo. Také jsem konečně dočkala odpovědí, i když jsem stále taková trochu zmatená, Také se tu více vysvětluje důvod všech postav,
Také Maddison se konečně, probrala a už to nebyla taková naivní husička. Bishop se tu zase choval jako totální kretén, ale to není u něj nic nezvyklého. Líbilo se mi, jak si postupně začal uvědomovat co pro něj Maddison vlastně znamená. Takže tím dostala kniha pořádný nádech romantiky. Oba jsem si zamilovala i přesto jací byli, neskutečně se k sobě hodily a patřili k sobě.
Trošku mě tu zklamal Nate, to jak se na konci choval, mi k němu vůbec nepasoval (no jsem zvědavá, jak se předvede v dalších dílech).
Samotný konec nebyl špatný, ale něco maličko mi tam chybělo.

31.05.2022 4 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Tohle byl neskutečná rychlovka, myslím, že jsem ještě žádnou knihu nepřečetla tak rychle jako tuto. Nutně jsem potřebovala vědět, jak to skončí.
A bohužel mám z ní strašně smíšené pocity. Na jednu stranu se mi kniha líbila, je to zajímavý, milý, romantický příběh. Na druhou stranu jsem z ní nějaká zklamaná, asi jsem už zvyklá na něco jiného. Po přečtení anotace jsem čekala něco jiného. Už jen tím jak se hlavní hrdinové seznámí, jsem čekala, že bude mnohem vtipnější, ale toho jsem se nějak nedočkala. Spíše jsem byla celou dobu jak na trní. Konec to naštěstí celkem zachránil, ten se mi asi na této knize líbil nejvíc

07.05.2021 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Spolubydlící - Beth O´leary

Ale jo nakonec mě to bavilo a dost jsem se nasmála. Je to fajn oddechovka. I když je začátek takový nezáživný, jsem ráda, že jsem knihu nakonec neodložila. Je to milé, vtipné, romantické a zároveň je to i trošku dramatické. Tiffy je správně praštěná a její styl musí být skvělý:D Leona jsem si taky oblíbila, i když není žádný alfa samec tak i přesto je fakt sympaťák. Nápad se sdílením postele, kdy se ani jeden nesmí potkat je skvělý, chvíli jsem si myslela, že se snad vůbec nepotkají. Setkání, které nakonec proběhlo, jsem přesně takové čekala:D Komunikace pomocí lístečků (vzkazů) mě moc bavila. Taky mě moc baví vedlejší postavy hlavně Rachel a Richie, ti jsou skvělí:D Fajn zpestření bylo když se tam objevil Tiffyn ex.

18.03.2021 3 z 5

Kolotoč Kolotoč Paulina Świst

No, tak tentokrát jsem celkem rozpolcena na jednu stranu se mi knížka líbila a na druhou, nevím....jsem nějaká zklamaná.
Ano, dobře se to čte, to je fakt. Děj je dost napínavý a neobvyklý. Ale přišlo mi celkem divné, že hlavní hrdinové ( Olka a Piotrek) jsou záporné postovy, na to jsem si prostě nemohla zvyknout. Na druhou stranu tu, ale byly pasáže u kterých jsem se zase na smála. Opět zde nechybí nějaká ta pikantnější erotika. Střídání vyprávění z pohledů obou hlavních hrdinů, což je fajn.... I přesto si přečtu další díly, autorku a její dosavadní tvorbu mám ráda.

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

No, Páni. Tohle bylo skvělí. Prostě nářez. Nutně potřebuji další díl, sakra že jsem nevydržela, až vyjdou ostatní (naštěstí oba vyjdou ještě letos)
Začátek mi trochu připomínal knížku Alfa (to mi nevadí, ta se mi líbila). Četlo se to skvěle, úplně samo, a chtěla jsem víc, nemohla jsem se opět odtrhnout. Není to jen tak obyčejný příběh lásky, je to spíše příběh o nenávisti a neskutečné vášni. Kniha nabitá erotikou téměř od začátku knihy. Je super, že je psaná z obou pohledů, jen je škoda, že tam toho není víc z pohledu Lachlana.
Lachlan (hrozné jméno) tak ten je naprosto
WOW. Hned jak se tam objevil tak sem si ho oblíbila. Je záhadný, arogantní, dominantní a nikdo mu nedokáže říct NE (kromě teda Keiri) a to se mi na něm prostě líbí.
Keiru jsem si oblíbila hned od začátku, je pořádně tvrdohlavá, cílevědomá a není to žádná vychrtlina. A hlavně se mi líbilo, že se mu uměla vzepřít, na co on není vůbec zvyklí.
A ten konec? To, jako cože?.....
Rozhodně knížku doporučuji

12.02.2021 5 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Tak tohle byla pěkná "slaďárna", ale v dobrém slova smyslu. Mám ráda tady to klasické spojení, šéf a "podřízená". I když mi konec přišel takový uspěchaný, nevím, ale něco mi tam chybělo. Na to jak byla téměř celá knížka skvělá, čekala jsem od toho trošičku víc. Ale jinak, celkově se mi knížka moc líbila, příběh krásně plynul a opět jsem od čtení nemohla vůbec odtrhnout. Je to skvělá oddechovka. Určitě si ji časem přečtu znovu.
Barclay, tak toho doslova "žeru", byl sympaťák, nestřídal ženy ( velké plus), a hlavně byl starší :) Tessa byla roztomilá naivka, ale taky si umělá stát za svým a na to jak byla nevinná uměla se bránit. Líbilo se mi to jiskření mezi Barclaym a Tessou, které tam bylo už od prvních stránek. Opravdu hodně se mi líbil i ten věkový rozdíl.
Jen co mi vadilo, bylo že jí oslovoval "holčičko".

01.02.2021 4 z 5

Jenom ne Rich Jenom ne Rich Penelope Bloom

Je to vtipné. Sakra vtipné. Miluju autorčin humor, sarkasmus a dvojsmysly. Je to oddechové. Romantické. Bohužel mi přijde, že tomu chybí nějaká ta jiskra. Já ji tam aspoň mezi Kirou a Richem Na jak necítila. Ale nechybí tu ani pikantnosti (těch bych ocenila kdy bych jich tu bylo více)
U čtení jsem se hodně bavila a smála..... Tři bratři a tři kamarádky. Hned na začátku je jasné kam to celé povede.
Kira i Rich mi jsou oba sympatičtí i když mi k srdci úplně nepřirostly tak i přesto jsem si je oblíbila. Kira "sexy knihovnice" na to, že působí plaše, je cílevědomá s pěkně přisprostlou pusou. Za to Rich mě hodně prekvapil. Čekala jsem nějakého sebestředného, egoistického kreténa a on je přitom úplně jiný.... Jenže ani jeden to neměl vůbec jednoduché s rodiči.
Kiřiny kamarádky, a jejich hlášky byly někdy hodně šílené. Bavili mě, ale chvílemi mi jejich chování přišlo až dětinské. Bratři Riche, tak to je skvělá dvojka. Už jenom kvůli nim si přečtu i další díly.
To jejich "velké" tajemství mě dost zklamalo čekala jsem nějakou větší bombu. Za to ten konec tak ten se povedl.
I přes některé výhrady se mi kniha líbila. Čte se hezky. Velké plus je, že kapitoly jsou krátké a psané z obou pohledů. Takže díky tomu děj plyne svižně a netáhne se.

24.06.2023 4 z 5

Okouzlení Okouzlení Helen Hardt

Další díl.... Další odpovědi.... Ale také spousta dalších otázek, a nevyjasněných událostí.... A opět ten konec, ten mě doslova ničí, takže nutně potřebuju pokračovaní.
Na začátku knihy je od autorky varování, které je opravdu hodně výstižné.... Protože tato série není určitě pro každého... Je to kombinace žhavého sexu a násilí, ale také hledání pravdy a touhy po spravedlnosti....
Já tuto sérii miluju .... Tentokrát tu máme Jonaha, nejstarší ze sourozenců Steelových, a Melanií terapeutku Talona.... Jenže dokáže být i Jonahovou terapeutkou?.... Jak dlouho dokáží odolávat vášni?....
I přesto, že si oba s sebou nesou své démony minulosti, se k sobě hodí. Ta chemie mezi nimi, vášeň a ten sex, musím přiznat že tentokrát mě tu bavil, ano bylo tam pár maličkostí co mi vadilo, ale nebylo to tak šílené jako v předchozích dílech, tentokrát to bylo sexy, žhavé, trošku drsné a Jonah se v tom nijak zvlášť nekrotil .... Melanie je pro Jonaha jako droga, je to jeho závislost. A věřím že spolu vše překonají.... Dokonce mi ani nevadilo to, že Melanie je starší
Nadále se tu řeší 25 let starý případ. Odkrývají se nové a nové indície. A je až neuvěřitelné jak jsou všichni spolu propletení a mají něco společného .... Jenže tentokrát tu přibývá další, nová "záhada" a ta určitě nebude taková jednoduchá jak se zprvu zdá. A já mám nějaké tušení, takže šup jsem s dalším dílem.

24.03.2023 4 z 5

Tina Tina Hana Repová

Toto bylo něco úžasného. I přesto že mi téměř celou dobu bylo jakoby úzko a slzy jsem měla téměř pořád na krajíčku, tak ten příběh je dokonalý. Miluju to. Nádherný, hluboký, silný, smutný příběh a velmi emotivní příběh, který vás chytí za srdce..... A nutně potřebuju pokračování, ten otevřený konec mě doslova ničí.
Kniha je psaná ve třetí osobě a z vícero pohledů, což knize dodává dynamičnost. A i když mě začátek překvapil, a trošku i zmátl, tak se to krásně čte, děj je tak napínavý, že vás pohltí od samotného začátku a vy nutně potřebujete vědět co se vlastně stalo a jak to celé dopadne. V knize je jedna bomba za druhou.
A jak už sám název napovídá, Soukromé problémy, tak tu řeší jeden hodně závažný problém. Původně jsem si teda, ale myslela, že půjde pouze o Tinu, když už se ta kniha tak jmenuje, ale bylo tu toho mnohem víc.....
Hlavními hrdiny tu jsou manželé Tina a Adam. Oba dva mi moc sedli, přirostli mi k srdci, takže jsem celou dobu s nimi trpěla, hlavně tedy s Tinou...Nechci Tinu vůbec omlouvat, a ani neříkám že to co udělala, je správné a né nejlepší rozhodnutí. Ale na druhou stranu zase chápu co jí k tomu vedlo. A ano svým způsobem za to mohl i Adam. Takže jeho chování mě občas hodně štvalo, ale taky se mu zase ani nedivím.... Pokud vázne komunice, nemůže to dopadnout dobře....Otázkou je podaří se jim tuto chybu vyřešit?
Vystupují tu i další postavy, hlavně sourozenci Tiny, Sebastian ten mi taky hodně přirostl k srdci a už se těším na knihu o něm, protože tady je o něm toho hodně, Lilly a Denis se tu zatím spíše jen mihnou.
Rozhodně se těším už na další díly. A tuto můžu jedině doporučit. Jo a měj te poruce dost kapesníčku

29.12.2022 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Je to, takové shrnutí dvou předchozích dílů, jen z pohledu Remyho. Nebylo to špatné, bylo fajn si to přečíst i z jeho pohledu.
Ale i tak tu sérii miluju

Komisař Komisař Paulina Świst

Druhý díl navazuje na ten předchozí postavami i příběhem. Opět nechybí napětí, sex, dominance, ochranitelský pud. Na rozdíl od prvního dílu přibylo vulgarit a ubylo sexu, což mě, ale nijak nevadilo. Jen mi tu ze začátku dost lezla na nervy Zuzanna, na to jak byla inteligentní, působila na mě jako naivní blbka. Naštěstí pak poznala, co je Radek (komisař) zač a díky tomu se trochu změnila. Ano, od Radka bylo hnusný, co provedl Zuze, ale na druhou stranu, který chlap by toho taky nevyužil. Opět zde byla skvělá zápletka, takže díky tomu se mi knížka líbila.

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

No, tak tohle jsem nečekala. Je to moje první knížka od tohoto autora. Bylo tu víc akce a napětí, než erotiky (to mi ale nijak nevadí). Začátek mě přišel takový nijaký, chvílemi jsem uvažovala, že ji i odložím. No a pak, asi tak od poloviny, se začalo konečně něco dít. Začalo to být akčnější a už mě to vtáhlo do děje. Takže nakonec se mi celkem i líbila. Aspoň jsem si trošku za cestovala, Paříž, Santorini, Dubaj, Moskva.....
Nicolas i přes svou vadu na kráse, mi byl dost sympatický.
Acacia, na to co si prožila, byla velmi silnou ženou.

01.03.2021 4 z 5