Šárka64 Šárka64 komentáře u knih

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Kniha mě velmi překvapila, absolutně jsem netušila co mám čekat. Přečetla jsem během tří dnů
a okamžitě jsem si na příští rok naplánovala výlet do Kopanic. Kniha mě zaujala svým příběhem
i stylem.

18.12.2013 5 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Nemůžu si pomoct, ale tyhle romantické příběhy se mi moc líbí. Dobře se čtou a člověk si u nich svým způsobem odpočine.

20.03.2014 5 z 5

Sámova říše Sámova říše Michal Lutovský

Pro milovníky dávné historie pouční kniha. Čtivě a srozumitelně přiblížen život v 7 století
a řešení záhady místa, kde proběhla bitva u Wogastisburgu. Je to Úhošť u Kadaně nebo úplně jinde.
Snad se někdy v budoucnu dočkáme odpovědi.

29.01.2014 5 z 5

Sanditon Sanditon Jane Austen

Už mám tuhle knížku dost dlouho doma a teprve teď na ni došla řada. Knihy Austenové mám moc ráda a hlavně "Pýchu a předsudek", ke které se vracím jak v knižní nebo seriálové podobě. Předem jsem věděla, že tuto knihu dopsala Marie Dobbsová a myslím,že na kvalitě to ničemu neubralo.

14.02.2014 5 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Není co dodat. Úžasné!

12.11.2013 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Pokračování není úplně špatné, ale mě přišlo jako hodně vynucené. Lily mi neseděla i když v průběhu se ukázalo, že vše není jak se jeví. Nečetla jsem "jedním dechem".

16.02.2017 3 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Perfektní čtení ne letní dovolenou. Na všechno se lze dívat s humorem. V dnešní době super.

19.08.2014 5 z 5

Zachránit! Příběh ženy, která ukrývala rodinu Anne Frankové Zachránit! Příběh ženy, která ukrývala rodinu Anne Frankové Miep Gies

Kniha nabízí jiný pohled na osudy Anny Frankové popsané v jejím deníku. Všem doporučuji, protože tohle téma se nesmí zapomenout.

24.06.2014 5 z 5

Kunhuta Přemyslovna: Vynucený sňatek českého a polského království Kunhuta Přemyslovna: Vynucený sňatek českého a polského království Hana Parkánová-Whitton

Dnes jsem teprve začala číst, takže nekomentuji celou knihu, ale Kunhuta Uherská jako "Kunigunda" mi rve oči i uši.

02.04.2017 3 z 5

Panovníci českých zemí 1. ve faktech, mýtech a otaznících Panovníci českých zemí 1. ve faktech, mýtech a otaznících Vladimír Liška

Četla jsem již několik publikací věnovaných českým knížatům a králům. Tato kniha patří bezesporu k těm lepším.

20.05.2014

Šlechetná duše Šlechetná duše Madge Swindells