sarka4934 sarka4934 komentáře u knih

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Skvělá kniha. Není co dodat, jako k celé trilogii!!!!!

Milénium 1–3 (box) Milénium 1–3 (box) Stieg Larsson

Naprosto dokonalá trilogie.!!!
Po zapůjčení z knihovny jsem i zakoupila po přečtení domů. Vřele doporučuji.
Filmy rovněž skvělé.

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Skvělá kniha, příběh, autor. Vřele doporučuji!!! Jedním dechem za jedno deštivé odpoledne.

01.03.2023 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Za mně super celá trilogie. Čte se jedním dechem, člověk přijde na jiné myšlenky, odreaguje se, zasměje, popláče.. Přečten první díl za odpoledne..... Je to kniha! Ne námět k psychologicke debatě :-)

05.05.2021 5 z 5

Pád Pád Maya Banks

Celá trilogie skvělá :-)

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Skvělý film, o knize ani nemluvě. Tak dobře napsanou knihu jsem dlouhá léta nečetla. Akce, napětí, vztek, radost, slzy...skvělá kniha !

29.04.2014 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Skvělý relax... a to mi není 20..zapůjčeno pro dceru na objednávku a než dorazila domů, přečetla jsem !

29.04.2014 5 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Četla jsem sérii, u druhé mě tedy překvapíl otevřený konec a absence třetího dílu. Jelikož čtu podobnou literaturu, jak pro relax, tak zábavu, musím uznat, že zrovna tato série je taková "easy" oproti jiným dech beroucím, jak na děj, popis atd.

17.06.2023 2 z 5

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Za mne asi nejhorší příběh ze všech JD. Nešlo a nešlo se začíst. Jiné jsem prehltala skoro jedním dechem.. Možná že mi vadil politický podtext atd. Za mne ne.

01.03.2023 1 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Milé Dámy, nevím, koho by měla Sylvia Day svými knížkami literárně obohacovat :-D je na relax
Za mne super oddychovka na dvě hodinky. A to splňuje super. Přečteno jedním dechem, naráz, dvě hodiny byl člověk "jinde". Když chcete literárně obohatit, čtěte historii, dokumenty, životopisy, ale ne fantasy erotickou četbu :-)

01.03.2023 4 z 5

Bouřná vrána Bouřná vrána Kalyn Josephson

Velmi zajímavý příběh, čtivý a těším se na další díl. Doporučuji

15.02.2024 5 z 5

Žár Žár Maya Banks

Super, doporučuji. Zábava, relax...

Chlad Chlad Maya Banks

Skvělá trilogie!!! Pět hvězdicek...! Plný počet má jen 50 odstínů.. Zábava, napětí, relax, občas i slovní obraty že života, že vám cosi dojde. Doporučuju!

17.06.2023 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Za mne super čtení.
Všechny díly, pohroužite se "dovnitř"
Doporučuju!

Ticho Ticho Yrsa Sigurðardóttir