sanulllka sanulllka komentáře u knih

Ve stínu gilotiny: Deník dívky z období Velké francouzské revoluce, 1792-1794 Ve stínu gilotiny: Deník dívky z období Velké francouzské revoluce, 1792-1794 Sue Reid

nádherný příběh mladé dívky která se nevzdává a bezhlavě se z vězení vrhne na dobrodružství

14.06.2021 5 z 5

Brony a já: příběh děvčátka a koně Brony a já: příběh děvčátka a koně Miroslav Hule

Dávám knížce 4,5 hvězdičky, protože má otevřený konec a není druhý díl. Jinak se mi knížka líbila.

01.05.2021 5 z 5

Sára. Kniha první Sára. Kniha první Esther Hicks

Krásná a velmi pozitivní kniha ;-)

25.02.2020 5 z 5

Na houpačce s Mariánem a Luciánem Na houpačce s Mariánem a Luciánem Andrea Viola Sluková

Je to nádherná kniha . Líbí se mi kapitoly, kde Julinka ztratí pejska a zvolá : pomozte mi prosím někdo, a oběví svou Andělku Kordélii . Společně s Kordélii letí na výlet do zvířecího nebe a pak za Julinčinou babičkou a dědečkem.

20.08.2018 5 z 5

Neposlušný pejsek a jiné pohádky Neposlušný pejsek a jiné pohádky Alena Benešová

Jsou to krásné tři pohadky: o malé stříbrné kapičce , o kohoutkovi, co si myslí, že nic neumí a o neposlušném pejskovi a musím uznat, že se mi moc líbí a v každé pohádce je nějaké ponaučení.

02.08.2018 5 z 5

Spolkla mě knihovna Spolkla mě knihovna Klára Smolíková

Hezká kniha o Davidovy a o jeho zážitcích, třeba o loupežnících, co ukradli vzácnou knihu a David ji našel pohozenou na lesní cestě a zabalenou v dece ji odnesl do kláštera. Nebo jak utekl býk a kocour Koniáš zachránil tři hlíněné destičky. Tato kniha je spíš pro kluky a to ji můj bratr nečetl ale já sem holka a mě se líbí. Líbí se mi, že se v knize píše, že si máme vážit knih. :)

30.07.2018 5 z 5

Nobi Nobi Ludwig Renn

Je to hezká kniha o schopnostech Nobiho, co má ke zvířatům a lidem. Moc se mi líbí gorily Mafuka a jeho otec, slon Pegu a kouzelný had Gingu. Budu jí ráda číst znovu svým malým sourozencům. Můj starší bratr jí četl chvilku přede mnou, konečně jsem ho dohnala. :-) :-P

04.07.2018 5 z 5

Dívka s havraními křídly Dívka s havraními křídly Tereza Kramerová

Nádherná knížka. Ráda budu dělat meditace podle knížky a ráda si tuto knížku přečtu znova, až budu o něco starší. Ráda bych se naučila mluvit s anděly stejně jako to umí Miriam.

20.05.2018

Brouk Pytlík Brouk Pytlík Ondřej Sekora

Hezká kniha. Jenom škoda, že není i další díl. Moje maminka ji prý četla jako malinká. Maminka ji měla prý taky moc ráda.Podle této knihy maluji obrázky. :)

06.03.2018 5 z 5

Myslím, tedy jsem! Myslím, tedy jsem! Louise L. Hay

Nádherná knížka. Naučila jsem se z ní hodně věcí, co jsem neznala. Chtěla bych ji ještě přečíst nejméně stokrát. Doufám, že ten kdo ji bude číst bude stejně ohromený jako já.

12.01.2018 5 z 5

Rozpustilé básničky pro malé dětské ručičky Rozpustilé básničky pro malé dětské ručičky Romana Suchá

Hezké básničky pro mimina, ale těším se, až jí budu číst sestře. :) :-p

31.12.2017 5 z 5

Míša Kulička v rodném lese Míša Kulička v rodném lese Josef Menzel

Skvělá knížka, oblíbila jsem si moc Míšu a líbí se mi, že konec dopadl šťastně, jak to má vždy být :)

28.11.2017 5 z 5

Pohádky pro holky Pohádky pro holky neznámý - neuveden

Skvělá kniha :)

28.11.2017 5 z 5

Na našem statku Na našem statku Gisela Fischer

Nádherná knížka :)

16.09.2017 5 z 5

Příběhy víly Březinky Příběhy víly Březinky Lenka Vydrová

Moc pěkná knížka, věřím, že víly a skřítci existují, moc se mi líbily příběhy o koních. :)

13.09.2017 5 z 5

Slonisko Slonisko Walt Disney

Krásná knížka i obrázky :)

Divoká tlupa Divoká tlupa André Marx

Krásná knížka o zvířátkách :)

05.09.2017 4 z 5

Stařenka vypravuje Stařenka vypravuje Mária Jančová

Nádherná knížka o holčičce a její babičce.

Uzdravený poník Uzdravený poník Sarah Hawkins

Nádherná knížka, mám moc ráda koně :)

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Johanna Spyri

Nejkrásnější knížka, co jsem zatím četla :)