Myslím, tedy jsem!

Myslím, tedy jsem! https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222700/bmid_myslim-tedy-jsem-222700.jpg 5 19 6

Vaše myšlenky utvářejí váš život!“ To je poselství, se kterým Louise Hay seznamuje lidi po celém světě déle než 25 let. Nyní i děti mohou pochopit, že mají vládu nad svými myšlenkami a slovy a následně nad tím, co se stane v jejich životě.

Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

I think, I am!

Cassidy.L
07.01.2023 4 z 5

Zajímavě pojatá knížka pro děti a jejich zlepšení pohledu na svět a na sebe sama.

lucakuca
05.01.2023 4 z 5

Kouzelná slůvka - MOHU, BUDU, MÁM :-)
Jak si udělat život lepší s návodem pro děti.

ditul
02.02.2022 5 z 5

Úžasná obrázková knížka pro naše nejmenší.

muchomurka
04.09.2020 3 z 5

Nápad super, ale nelíbilo se mi provedení. Ilustrace by šly, ale některé ty příklady byly hrozně šroubované. Myšlenka však super, s tou se dá pracovat dále. A oceňuji, že je to zpracováno jednoduše, srozumitelně pro děti.

Pajalada
15.03.2018 5 z 5

Knihu jsem objevila v obchodě a hned po prvním prolistování, jsem věděla, že ji musím své dcerce koupit. A nejen jí, ale i pro sebe a svého manžela. Někdy si člověk přes všechny povinnosti a práci neuvědomí, co je v životě důležité. Děkuji za tuto knihu.

sanulllka
12.01.2018 5 z 5

Nádherná knížka. Naučila jsem se z ní hodně věcí, co jsem neznala. Chtěla bych ji ještě přečíst nejméně stokrát. Doufám, že ten kdo ji bude číst bude stejně ohromený jako já.