Brouk Pytlík

Brouka Pytlíka jako knihu ze zlatého fondu české literatury pro děti netřeba příliš představovat. Veselé příhody poplety a rozumbrady Pytlíka rozesmávají čtenáře již několika generací. Knížky Ondřeje Sekory však čtenáře nejen pobaví, ale pokaždé se vedle dobrého příběhu dozvědí i něco nového o světě kolem nás.

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/2522/brouk-pytlik-2522.jpg 4.4292
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Brouk Pytlík

Richisa

Když syn tuhle knihu dostal, říkala jsem si no nazdar, Pytlík, to je jako Ferda, to se nám asi líbit nebude (mě rozhodně ne, a malému se taky Ferda moc nezdál).
Ale jsem mile překvapena, smáli jsme se celou knihu. Moc pěkná.

ArwenAragorn

No jo, můj milovaný přítel. Všechnovímvšechnoznám. Ovšem na chatě máme pár takových Brouků Pytlíků a tady je nemilosrdně hubíme, knížka-neknížka.

los

jak jsem fandil Brouku Pytlíkovi, tak jsem nesnášel Berušku... a Ferda mi připomínal Mirka Dušína

Pavelpi

Kniha,která mojí vnučku vůbec nebavila.Není to Ferda mravenec.

Olous1

Kniha mého dětství a dětství mého mladšího syna,kdy jsem mu jí předčítala před usnutím. A přiznám se,že jsem usnula často se synem:):)

Chezster

děti to né vždy úplně baví, ale je to skvěle napsané, barvité, nepoučující a přitom to obsahuje tolik skrytých informací a podlinek. skvělé.

Radka1911
09.10.2018

Jedna z nejoblíbenějších knížek mého dětství.

jarki
27.07.2018

Stručné a vtipné příhody brouka Pytlíka, ...všechno vím, všechno znám... nezklame. Občas jsme každý trochu brouk Pytlík.