Na houpačce s Mariánem a Luciánem

Na houpačce s Mariánem a Luciánem https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347568/bmid_na-houpacce-s-marianem-a-lucianem-pHD-347568.jpg 5 3 2

Každý máme svého anděla strážného. Nevěříte? Poleťte s námi nad mraky a ještě dál a pak zase zpátky na Zem. O dvou andělech na houpačce - Mariánovi a Luciánovi, kteří vědí a mohou ledacos. O tom, že andělský svět je stejně skutečný jako ten náš lidský. O světě plném lásky, pochopení a podpory pro nás Pozemšťany. Také o holčičce Julince, která se jednoho večera poznává se svým andělem strážným, jenž ji bere na kouzelnou výpravu do Sedmého Nebe, kde všichni naši blízcí stále žijí. Také do Zvířecího Nebe, kde se nečekaně setkají... pssst, nechte se překvapit, však uvidíte. Srdce celého PŘÍBĚHU je schované uprostřed celé knížky. Knížka je pro malé i velké čtenáře bez omezení věku. Nabízí odpovědi na otázky, s nimiž si rodiče někdy nevědí rady, odpovědi, jež děti tuší. Příběh o rozpomínání na to, odkud jsme sem na Zem přišli. A také o velké LÁSCE. Když si na ni vzpomeneme, bude nám tady na Zemi o moc lépe. Krásné pohoupání a čtení nejen s Mariánem a Luciánem!... celý text

sanulllka
20.08.2018 5 z 5

Je to nádherná kniha . Líbí se mi kapitoly, kde Julinka ztratí pejska a zvolá : pomozte mi prosím někdo, a oběví svou Andělku Kordélii . Společně s Kordélii letí na výlet do zvířecího nebe a pak za Julinčinou babičkou a dědečkem.

ditul
03.08.2018 5 z 5

Nádherná knížka o andílcích, kteří nás provádí životem.. V příběhu se malá Julinka setká díky své Andělce s třemi dušičkami, které jsou blízké jejímu srdíčku a pochopí, "život mezi nebem a zemí". Knížka je plná krásných obrázků.. Doporučuji ji nejen dětem ;)

pohádky láska andělé

Autorovy knížky