sadlo sadlo komentáře u knih

Gloria Gloria Timothée de Fombelle

Prostě nádherné čtení. Můj oblíbený autor opět nezklamal.

19.09.2021

Inspektor s velkým mozkem Inspektor s velkým mozkem František Niedl

Podobně jako u předchozích knih, skvělé odpočinkové čtení.

19.09.2021

Klárka a 11 babiček Klárka a 11 babiček Olga Černá

Znáte knížečku Táta Sekáč od Jean Websterové? Tak Klárka a 11 babiček je psaná v tomto stylu. A je bezvadná.

12.09.2021

Babičky na tahu Babičky na tahu Judy Leigh

SKVĚLÉ čtení. Podobně jako prvni kniha paní Leigh. Doporučila bych tuto knihu i jako knižní dárek. Čtenářka se jistě k ní bude vracet.

29.08.2021

První šifra První šifra Denise Rudberg

Moc pěkně se četla. Těším se na druhý díl.

21.08.2021

Záhada zamčeného kupé Záhada zamčeného kupé Robin Stevens

Podobně jako u prvního a druhého dílu. Výborně se čte. Doporučuji čtenářům knih od Alana Bradleyeho.

12.08.2021

Skvělé! Jako všechny knihy paní spisovatelky. Četba její tvorby mně dělá velikou radost , poučení. Je vidět, že paní Milena čerpá z archivů, její znalosti jsou úžasné. A její čeština je prostě na jedničku, při čtení vás děj zaujme a čtete a čtete.

26.07.2021

Děti krále Děti krále Max Lucado

Útlá kniha, ale krásné ilustrace a krásné čtení, které nutí k zamyšlení a hlavní myšlenku nutí rozvést.

25.07.2021

Komunita Komunita Ragnar Jónasson

Snažím se číst islandské autory. Ta země mne přitahuje. Díky četbě pro mne je Island územím, kde žijí lidé poznamenaní drsným podnebím, tmou, nedostatkem slunečního světla, nadměrném pitím alkoholu, neustálý vítr a častý déšť . To čiší i z této knihy, příběhu. Ale děj není špatný, čtení na víkend.

24.07.2021

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

Moc hezké čtení. Doporučuji.

19.07.2021

Emma, faun a zapomenutá kniha Emma, faun a zapomenutá kniha Mechthild Gläser

Kniha je určena pro děti od dvanácti let. Ale dospělý čenář si jistě nenechá ujít tento příběh.Kdo má rád např. knihy od C. Funkeové /Inkoustové srdce, Inkoustová krev,.../, sáhněte po této knize. Je to dobré počteníčko.

18.07.2021

Čaj s kapkou jedu Čaj s kapkou jedu Robin Stevens

Moc fajn čtení. Pro mládež i pro dospělé. Kdo má rád knihy Alana Bradleyho /Případy Flavie de Luce/, tak sáhněte po knížkách paní Robin Stevensové.

11.07.2021

Nebezpečná zvědavost Nebezpečná zvědavost Ann Granger

Troufám si říci, že jsem přečetla od této autorky všechny její knihy. Zatím mne nezklamala. Příjemné detektivky.

09.07.2021

Ještě to nebalím, vzkazuje babička Ještě to nebalím, vzkazuje babička Judy Leigh

Tak to jsem si dovolenkově početla. Nevadí, že tato kniha "zabírala" v mém kufru místo. S chutí jsem si ji přečetla, pobavila, potěšila. Má spád, říz.

07.07.2021

Tanec se sluncem Tanec se sluncem Kay Bratt

Ke knize jsem sáhla, protože jsem se chtěla dozvědět více o tomto krásném americkém parku. Nevadilo mi, že to bude beletrie. ˇČekala jsem "červenou knihovnu", ale zmýlila jsem se. Příběh ženy-matky a její adoptované dcery mne velice zaujal. Přečíst si tuto knihu není ztráta času.

30.06.2021

Beze stopy Beze stopy Lisa Gray

Nejsem zklamaná, ale nejsem nadšená. Prostě detektivka k jednomu přečtení.

12.06.2021

Záhada panství Mogdon Záhada panství Mogdon Matthew J. Costello

Lehoučké, nenáročné dovolenkové čtení. Také lehké do kabelky na ukrácení dlouhé chvíle při cestování.

23.05.2021

Bílá past Bílá past Maureen Johnson

Všechny tři díly byly čtivé, škoda, že na třetí knihu jsem musela čekat déle. Ti, kdo teprve sahají po prvním dílu jsou ve výhodě v tom, že si mohou bez " přerušení" přečíst druhý i třetí díl. Dobrý knižní dárek.

13.05.2021

Tichá smrt Tichá smrt Peter May

Co dodat. Pěkná, čtivá detektivka na dovolenou, na povzbuzení nálady. Jako všechny knihy tohoto autora.

11.05.2021

Černobylské dívky Černobylské dívky Anne Blankman

Této knize dávám deset bodů z deseti. Čtivá, srozumitelná všem věkovým skupinám. Myslím tím od 11 let do 100 let. Doporučujte svým dětem, vnukům a mnohým dospělým, kteří ještě tápou o prioritách života.

11.05.2021